Reklama

Reklama

Koncert z okazji Dni Kobiet Chóru "Speranza" MDK

Opublikowano: pon, 9 mar 2015 14:33
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniu 8 marca podczas mszy św. o godz. 10:00 w kościele parafii Kaszewy Kościelne wystąpił chór "Speranza" działający na co dzień w Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie. W uroczystym programie oprawy mszy św. znalazły się głównie utwory o tematyce kobiecej ale także miłosnej oraz pieśni dla matki.

Reklama

Chór przy akompaniamencie fortepianowym Cezarego Górczyńskiego zaśpiewał m.in.: AVE MARIS STELLA, MATKO MOJA JA WIEM piosenka z rep. Bernarda Ładysza w opracowaniu chóralnym C. Górczyńskiego, SERCE MATKI piosenka z rep. Mieczysława Fogga w opracowaniu chóralnym C. Górczyńskiego, ŚWIEĆ MOJA GWIAZDO ŚWIEĆ piosenka z rep. Anny German w opracowaniu czterogłosowym na chór C. Górczyńskiego, WALC BARBARY melodia z filmu "Noce i dnie" w reż. Jerzego Antczaka w opracowaniu chóralnym C. Górczyńskiego, SYĆKA SE WOM ZYCOM góralska piosenka dla Ojca Świętego w opracowaniu czterogłosowym na chór C. Górczyńskiego, MEMORY - (pol. "Pamięć" / "Wspomnienie") melodia z musicalu "Cats" (pol. "Koty") w opracowaniu czterogłosowym skomponowana przez Andrew Lloyda Webera, MARYJO ŚLICZNA PANI, AVE MARIA F. SCHUBERT solo Wiesława Rzymkowska i Iwona Jabłońska sopran, AVE MARIA G. CACCINI - solo Wiesława Rzymkowska i Iwona Jabłońska sopran, MODLITWA O POKÓJ muz. Norbert Blacha, sł. Mirosława Hanusiewicz, YOU RISE ME UP popularna piosenka, która została skomponowana przez duet Secret Garden. Muzyka została napisana przez Rolfa Lovlanda z Secret Garden, a słowa do utworu napisał Brendan Graham.

Chór "Speranza" i soliści; Iwona Jabłońska, Wiesława Rzymkowska sopran, Arkadiusz Pawlak baryton. Koncert poprowadził i słowo wstępne przygotował i wygłosił Kazimierz Traczyk. Występ chóru "Speranza" odebrany został przez licznie zgromadzonych wiernych słuchaczy bardzo ciepło i serdecznie i nagrodzony został oklaskami na stojąco.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)