Reklama

Konfederacja rusza z wyborczą ofensywą! „Porozmawiajmy o problemach Kutna”

Opublikowano:
Autor:

Konfederacja rusza z wyborczą ofensywą! „Porozmawiajmy o problemach Kutna” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W przyszłym tygodniu nasze miasto odwiedzi Izabela Walczak - „jedynka” Konfederacji w naszym okręgu w trakcie jesiennych wyborów parlamentarnych.

Spotkanie z Izabelą Walczak odbędzie w Hotelu Rondo 11 września o godz. 18.

- Będzie okazja aby na spokojnie porozmawiać o problemach Kutna, o moim programie wyborczym jak i o całej Konfederacji – napisała na facebooku Izabela Walczak.

Izabela Walczak otrzymała pierwsze miejsce na liście w okręgu nr 11 (Sieradz). To magister filologii Uniwersytetu Łódzkiego która ma 20-letnie doświadczenie jako manager i lider projektów w środowisku międzynarodowym, zarządzała zespołami i relacjami z klientami w Europie, specjalizowała się min. w procesach zakupowych. Prelegent na konferencjach, współautorka książki o nauce języków obcych; obecnie pracuje jako wykładowca akademicki.

Konfederacja Wolność i Niepodległość jest największym porozumieniem środowisk wolnościowych, narodowych, rolniczych oraz ruchów pro-life. Za główne cele partii stawiane są walka o polskie interesy na arenie międzynarodowej, obniżenie i uproszczenie podatków, powstrzymanie bezprawnych roszczeń o zwrot mienia bezspadkowego, oraz wsparcie dla polskiego rolnictwa i sadownictwa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE