Reklama

[KONKURS!] Wygraj bilet do Kina 9D podczas Święta Róży!

Opublikowano:
Autor:

[KONKURS!] Wygraj bilet do Kina 9D podczas Święta Róży! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podczas tegorocznego Święta Róży będzie można skorzystać z atrakcji, jaką jest kino 9D. To nie lada gratka dla fanów mocnych wrażeń - zagraj o darmowe wejściówki!

Czym jest kino 9D?

Jest to Mega Show z efektami specjalnymi największą popularnością cieszy się wśród młodzieży i dorosłych, ale i najmłodsi wracają do nas po kilka razy. Specjalnie skonstruowane kino mobilne CINEMA9D to rozrywka na poziomie światowych atrakcji jedyne takie w Europie, emocje są naprawdę bardzo silne, dynamiczne fotele 12 miejsc, przestrzenny duży obraz oraz wiele efektów specjalnych - to wszystko powoduje, że jesteśmy w centrum akcji filmu.

Do zgarnięcia są darmowe wejściówki na urządzenia - wygrywa 10 osób, a każda z ich dostanie od nas 1 bilet wstępu do kina 9D! Jest więc o co walczyć!

Co musicie zrobić?

Odpowiedzieć na pytanie: Wymień 3 efekty specjalne, z jakimi można spotkać się w kinie 9D.

Poprawną odpowiedź wraz ze swoimi danymi kontaktowymi wyślijcie na adres: [email protected] - macie czas do środy - 5 września do godziny 12:00. Tego samego dnia popołudniu ogłosimy 10 szczęśliwców, którzy będą mogli skorzystać z kina 9D za darmo! :)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE