Reklama

[KORONAWIRUS] Uczniowie zostają w domach. Dwie szkoły z Kutna w trybie zdalnym

Opublikowano:
Autor:

[KORONAWIRUS] Uczniowie zostają w domach. Dwie szkoły z Kutna w trybie zdalnym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejne dwie placówki oświatowe z terenu Kutna zmieniają tryb nauczania ze stacjonarnego na zdalny. Chodzi o jedną szkołę podstawową i jedną szkołę średnią.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 poinformowała za pośrednictwem swojej strony internetowej, że od dziś tryb nauczania w placówce zostaje zmieniony na zdalny.

- W związku z sytuacją epidemiczną w szkole, po otrzymaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kutnie oraz zgody Urzędu Miasta Kutno, dla wszystkich uczniów szkoły wprowadzam od dnia 22.10.2020 r. do dnia 26.10.2020 r. (włącznie) zmianę trybu nauczania na nauczanie zdalne. Oznacza to, że wszyscy uczniowie pozostają w tych dniach w domu i łączą się zdalnie z nauczycielami zgodnie z obowiązującym planem lekcji z wykorzystaniem dziennika Librus i/lub platformy MS Teams. Informuję Państwa o konieczności kontroli stanu zdrowia dzieci, dwukrotnym w ciągu dnia pomiarze temperatury ciała, a w razie niepokojących objawów skontaktowanie się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej – czytamy w komunikacie dyrektor szkoły, Sylwii Borzuchowskiej.

Dodaje, że do dyspozycji rodziców i uczniów pozostają wychowawcy, pedagog i psycholog szkolny, którzy słuzą radą i wsparciem.

- Proszę o śledzenie komunikatów w dzienniku Librus i na stronie internetowej szkoły oraz bezwzględne stosowanie się do zaleceń Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Apeluję do wszystkich o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w reżimie sanitarnym. Liczę na wyrozumiałość i współpracę w obecnej sytuacji – kończy Sylwia Borzuchowska.

Podobna sytuacja panuje w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza w Kutnie w Kutnie.

- W związku z sytuacją epidemiczną w szkole, po otrzymaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kutnie oraz zgody Starostwa Powiatowego w Kutnie, dla wszystkich uczniów szkoły wprowadzam od dnia 22.10.2020 r. do dnia 26.10.2020 r. (włącznie) zmianę trybu nauczania na nauczanie zdalne. Oznacza to, że wszyscy uczniowie pozostają w tych dniach w domu i łączą się zdalnie z nauczycielami zgodnie z obowiązującym planem lekcji – informuje dyrektor szkoły, Artur Ciurlej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE