Reklama

Reklama

Koronawirus: w powiecie już pół tys. pozytywnych testów, kilkaset osób zwolnionych z kwarantanny

Opublikowano: 29 października 2020 13:11
Autor: bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Starosta Daniel Kowalik podaje najnowsze dane z z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi dotyczące koronawirusa w powiecie kutnowskim. Liczba pozytywnych testów wynosi już pół tysiąca, znacznie spadła za to liczba osób przebywających na kwarantannie.

Reklama

Dane dotyczące koronawirusa na terenie Powiatu Kutnowskiego. Stan na 29.10.2020. W nawiasie dane z wczoraj.
Kwarantanna i izolacja – 1415 (1905)
Pod nadzorem epidemiologicznym – 309 (86)
Zarażonych – 500 (422)
Osoby wyleczone - 194 (194)
Zgony - 9 (9)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.