Reklama

Korowód i pierwszy walc Królowej Róż na otwarcie Święta Róży

Opublikowano:
Autor:

Korowód i pierwszy walc Królowej Róż na otwarcie Święta Róży - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia KDK serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Kutna i okolic na otwarcie 42. Święta Róży, które zgodnie z tradycją rozpocznie radosny Korowód Królowej Róż. Przyłączcie się do barwnej parady, która popłynie ulicą Królewską, aż do Placu Piłsudskiego już w piątkowe popołudnie (9 września), o godzinie 18.30. Roztańczonemu i wielobarwnemu orszakowi, prowadzonemu przez tegoroczną Królową Róż oraz jej wiernego Pazia, towarzyszyć będą rytmy tradycyjnej, szkockiej muzyki w wykonaniu dziesięcioosobowej, jedynej w Polsce orkiestry grającej na Wielkich Dudach Szkockich.

Liczymy na to, że dudziarze, szczudlarze i tancerze w otoczeniu setek kolorowych balonów sprawią, że nawet najbardziej leniwi przechodnie spontanicznie włączą się do tej roztańczonej, barwnej parady.

Korowód nie będzie jedyną atrakcją. Tuż po symbolicznym przekazaniu berła, a tym samym władzy nad miastem przez ubiegłoroczną Królową, jej następczyni zaprezentuje nam swoje taneczne umiejętności w przepięknym walcu. Tego nie możecie przegapić!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE