Reklama

Reklama

Koszmar na "krajówce". Samochód stanął w ogniu, kierowca nie przeżył

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum&KP PSP Łęczyca

Koszmar na "krajówce". Samochód stanął w ogniu, kierowca nie przeżył - Zdjęcie główne

Do tragicznego wypadku doszło na DK 91 pod Łęczycą | foto archiwum&KP PSP Łęczyca

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do tragicznego wypadku doszło dziś na drodze krajowej nr 91 w naszym regionie. W jego wyniku jeden z samochodów strawił pożar, drugi dachował w przydrożnym rowie. Niestety, śmierć na miejscu poniósł kierowca spalonego pojazdu.

Reklama

Dziś wieczorem około godziny 19:00 Stanowisko Kierowania Komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy otrzymało zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 91. Chodzi o odcinek „krajówki” na wysokości miejscowości Borki między Łęczycą a Ozorkowem.

- Po dojeździe na miejsce kierujący działaniami ratowniczymi dokonał rozpoznania i stwierdził, że doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych. Jedno z nich znajdowało się poza pasem jezdni, natomiast drugie znajdowało się na jezdni. Objęte było mocno rozwiniętym pożarem – mówi w rozmowie z KCI asp. Grzegorz Sobiński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy.

Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia pożaru.

- Po ugaszeniu pożaru przeszukano pojazd. Niestety okazało się, że w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła osoba kierująca – dodaje asp. Grzegorz Sobińsk.

Osoba znajdująca się w samochodzie, który wypadł z drogi, opuściła pojazd o własnych siłach jeszcze przed przybyciem na miejsce ratowników. Udzielono jej kwalifikowanej pierwszej pomocy, potem strażacy przekazali poszkodowanego zespołowi ratownictwa medycznego.

Do działań zadysponowano trzy zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Łęczyca i dwa Ochotniczej Straży Pożarnej w Topoli Królewskiej.

W tej chwili obecna na miejscu policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Ustalana jest również tożsamość ofiary śmiertelnej.

- Na tę chwilę na wysokości 316 kilometra droga krajowa 91 jest całkowicie zablokowana – informuje nas oficer prasowy łęczyckich strażaków.

W tej chwili trudno oszacować jak długo potrwają utrudnienia.

Więcej informacji i zdjęcia w OSOBNYM ARTYKUKE.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy