Koszykarki wygrywają w Tomaszowie Maz.

Koszykarki wygrywają w Tomaszowie Maz. - Zdjęcie główne

WydarzeniaKoszykarki MKS Kutno wygrały na wyjeździe z LUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 63:43 (15:13, 16:10, 16:9, 16:11).Przez wszystkie cztery kwarty był to mecz walki, przy agresywnej postawie koszykarek z Tomaszowa. Kutnianki zagrały dobrze w obronie, o czym świadczą tylko 43 stracone oczka.Zespół wykazał stabilną formę rzutową zdobywając po 16 punktów w każdej kwarcie. Ponadto Lucyna Sawicka trafiła 4 z 6 rzutów za trzy, stając się najskuteczniejszą zawodniczką MKS w tym meczu.

Dla "Żółto-Niebieskich" punktowały : Sawicka 18 (4 x 3), Kónikowska 2, Malarska 12, Magdalena Grzelak 16, Koziczak 9, Filipiak 0, Adrianna Grzelak 4, Janczak 0, Sobczyk 2, Przytulska 0.

Kolejny mecz naszych koszykarek już 20 stycznia (niedziela) o 11:00 w SP nr 9. Przeciwnikiem będzie liderujący w grupie ŁKS Łódź. Serdecznie zapraszamy!