Reklama

Reklama

Pierwszaki śpiewają Queen i Young Leosię. Zobacz, jak wyglądają otrzęsiny w kutnowskim LO [WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: screen/YouTube

Pierwszaki śpiewają Queen i Young Leosię. Zobacz, jak wyglądają otrzęsiny w kutnowskim LO [WIDEO] - Zdjęcie główne

Otrzęsiny w kutnowskim Kasprowiczu | foto screen/YouTube

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Otrzęsiny, zwane także "Dniem kota", to zwyczaj, przez który przejść powinien każdy pierwszak chcący "wkupić się" w łaski starszych kolegów ze szkoły. Tradycji stało się zadość także w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza w Kutnie. Jakie zadania czekały na młody narybek kasprowiczowskiej społeczności?

Reklama

Otrzęsiny w kutnowskim "Kasperku" odbyły się pod koniec września. Dla tegorocznych pierwszoklasistów przygotowano gry, zabawy, tańce i przeróżne konkurencje, w których młodzież musiała wykazać się szeregiem nieprzeciętnych umiejętności. Tematem przewodnim Otrzęsin 2021 była jednak muzyka. 

Uczniowie mieli za zadanie nagranie filmiku z motywem muzycznym. Klasa Ia w swoim materiale wideo wykorzystała kawałek Julii Pośnik zatytułowany "Julia w mieście". Klasa Ib, do której uczęszcza Olek Klembalski, skorzystała z utworu "I want to break free" legendarnej grupy Queen. Klasa Id zainspirowała się natomiast kawałkiem Young Leosi pt. "Szklanki". Której klasie poszło najlepiej?

 

- Ostatecznie w konkurencjach wygrała klasa 1A. Serdecznie gratulujemy każdej klasie i dziękujemy za super zabawę! - pisze społeczność kasprowiczowska. 

A Wam który z filmików najbardziej przypadł do gustu?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy