Reklama

Kręć kilometry dla Kutna

Opublikowano:
Autor:

Kręć kilometry dla Kutna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czy chciałbyś, aby w naszym mieście pojawiły się nowe, dizajnerskie stojaki rowerowe? Wystarczy, że będziesz kręcił kilometry dla Kutna!Fundacja Allegro All For Planet po raz czwarty realizuje kampanię społeczną, w której zachęca do regularnej jazdy na rowerze. Każdy wykręcony kilometr to szansa na bezpieczne stojaki rowerowe w mieście (wygrywa 20 miast, w których wykręcono najwięcej kilometrów), a także szansa na wiele atrakcyjnych nagród dla uczestników (apteczki, sprzęt, rowery).

Jak dołączyć do akcji?

- Wejdź na stronę http://kreckilometry.pl/aplikacja i zainstaluj aplikację na swoim telefonie

- Zaloguj się na stronie http://kreckilometry.pl/ i na swoim koncie wypełnij formularz. TO WAŻNE, bo w formularzu wskazujesz miasto, na rzecz którego, będziesz kręcił/a kilometry. Nie musisz wcale jeździć w Kutnie, by Twoje przejechane kilometry liczyły się dla Kutna.

- Konkurs będzie trwał od dnia 1 maja do dnia 31 sierpnia 2015 r.

Wyciąg z regulaminu konkursu:

§ 4. Ranking miast
1. Ranking miast („Ranking”) tworzony jest na podstawie kilometrów pokonanych przez Uczestników Konkursu w ramach wykonywanych Wyzwań rowerowych. Uczestnik, po rejestracji na stronie internetowej kreckilometry.pl, wybiera miasto, na rzecz którego chce dedykować przejechane, w ramach Wyzwania rowerowego, kilometry, a następnie wskazuje miejsce w tym mieście, w którym jego zdaniem powinien stanąć stojak rowerowy.
2. Dwadzieścia miast, których mieszkańcy przejadą największy dystans, otrzyma zestaw 5 stojaków rowerowych. Aby oddać głos w Rankingu, Uczestnik konkursu może dobrowolnie wskazać miejsce na stronie zaparkujklimatycznie.pl, gdzie jego zdaniem powinny stanąć stojaki rowerowe:
a) wybrać miasto,
b) zaznaczyć miejsce, gdzie według Uczestnika powinny stanąć stojaki rowerowe Organizatora.
3. Aktualny Ranking miast można śledzić na stronie akcji www.kreckilometry.pl.
4. Wskazanie przez Uczestnika miejsca, gdzie jego zdaniem powinny stanąć stojaki rowerowe, nie wiąże się z otrzymaniem dodatkowych nagród lub innych przywilejów w Konkursie.
5. Organizator konkursu zbierze odpowiedzi i może wziąć je pod uwagę przy rozmieszczaniu stojaków rowerowych. Ostateczne lokalizacje, w których zostaną rozmieszczone stojaki rowerowe zostaną wybrane przez Organizatora.

W chwili obecnej Kutno znajduje się na 184 miejscu, posiadając 88 km.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE