Reklama

Reklama

Kryzys na granicy. T. Rzymkowski: "Stańmy w jednym szeregu, gdy na Polskę podnoszona jest dłoń"

Opublikowano: wt, 23 lis 2021 08:32
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Poseł Tomasz Rzymkowski wystosował list otwarty do czworga posłów ze swojego okręgu wyborczego, wzywający do patriotycznej solidarności w obliczu kryzysu na granicy z Białorusią.

Reklama

- Kutnowski parlamentarzysta ocenił krytycznie postawę dwóch posłanek i dwóch posłów z sieradzkiego okręgu wyborczego, którzy jego zdaniem nie dostrzegają powagi sytuacji na granicy polsko-białoruskiej – informuje Biuro Poselskie Tomasza Rzymkowskiego.

Poseł Tomasz Rzymkowski wezwał do politycznego zjednoczenia ponad podziałami i zapytał, czy adresaci popierają wprowadzenie stanu wyjątkowego i zabezpieczenie polskiej granicy państwowej oraz sprzeciwiają się politycznym happeningom, obrażaniu polskich żołnierzy, policjantów i pograniczników. Wskazał na oznaki wojny hybrydowej i przypomniał o poparciu Unii Europejskiej i NATO wobec działań polskiego rządu. 

- Powołał się przy tym na przykład posła PSL Pawła Bejdy, którego zdanie w opisanej sprawie jest zbieżne z sejmową większością – podkreśla biuro posła.

Pełna treść pisma wystosowanego przez Tomasza Rzymkowskiego znajduje się  w galerii zdjęć.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)