Reklama

Reklama

Krzysztof Rutkowski i wóz opancerzony z Kutna jadą na Ukrainę

Opublikowano: śr, 2 mar 2022 11:35
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa kolejny dzień wojny za naszą wschodnią granicą. Ukrainie pomaga cała masa ludzi, często to pomoc organizowana przez organizacje i podmioty publiczne, w tym samorządy gminne, równie często jest to pomoc oddolna koordynowana przez zwykłych Polaków i obcokrajowców mieszkających w Polsce. Jak się dowiadujemy do tego grona dołączy pomoc zorganizowana przez detektywa i osobowość medialną – Krzysztofa Rutkowskiego.

Reklama

Do biura detektywistycznego Krzysztofa Rutkowskiego od początku kryzysu  na Ukrainie zgłosiło się wiele osób z prośbą o pomoc w ściągnięciu do Polski bliskich.

Warto podkreślić, że Krzysztof Rutkowski dysponuje odpowiednim sprzętem, wyszkolonymi ludźmi i pojazdami, które mogą sprawdzić się w tego typu zadaniach.

Wiadomo już, że jego biuro chce zaangażować się w pomoc. W rozmowie z nami Krzysztof Rutkowski przekazał, że na dziś ma zaplanowane spotkanie z ambasadorem Ukrainy. W konwoju znajdzie się kilka pojazdów z parku maszyn Rutkowskiego.

- Oczywiście znajdzie się w nim nasz opancerzony lekki wóz bojowy TUR z Kutna. Jedzie z nami Hummer, jedzie radiowóz oznakowany „Rutkowski Patrol” i jeden pojazd cywilny. Planujemy przeprowadzić patrol humanitarny – mówi nam Krzysztof Rutkowski.

Celem Rutkowskiego i jego ludzi jest dostarczenie za naszą wschodnią granicę pomocy humanitarnej. W drogę powrotną zamierzają zabrać ze sobą uchodźców. Konwój w ciągu najbliższych kilkunastu godzin wyjedzie z Łodzi.

Póki co nie możemy podać szczegółów i tego, do jakich miast planuje dotrzeć Krzysztof Rutkowski ze swoimi ludźmi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy