Reklama

Reklama

Rutkowski kupuje wóz opancerzony z kutnowskiej firmy! Kilka milionów za "Potwora" [WIDEO/ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Krzysztof Rutkowski zadecydował o zakupie wozu opancerzonego od AMZ Kutno. Detektyw całej transakcji nadał kryptonim „Potwór”.

Reklama

Trzy miliony złotych za kutnowskiego "Potwora"

Biuro Rutkowski na opancerzonego TUR-a VI wyda ok. 3 miliony złotych. Detektyw ma za sobą już jazdę próbną swoim przyszłym nowym nabytkiem.

- Potrzebujemy kolejnego auta do zadań specjalnych. Zapotrzebowania biura na tego rodzaju działania w Polsce i za granicą rośnie, bo milionerzy, którzy są naszymi klientami, czują się coraz bardziej zagrożeni. Ta maszyna spełnia wszystkie nasze oczekiwania i normy światowego bezpieczeństwa - przekazał Krzysztof Rutkowski

Serwis patriot24.net przypomina, że pojazd jest zbudowany na bazie amerykańskiego Forda 550. Ta znakomita płyta podłogowa pozwala na jazdę z pełnym ekwipunkiem w ekstremalnych warunkach bojowych.

Wspólna decyzja detaktywa i jego żony

- Krzysztof Rutkowski mając na uwadze fabryczną nazwę TUR oraz możliwości bojowe, zdecydował się nadać kilka tygodni temu kryptonim jej transakcji „POTWÓR” – informuje portal patriot24.net.

W informacji przekazano, że decyzję o zakupie wozu detektyw podjął wspólnie ze swoją żoną Mają. AMZ Kutno przygotowuje komplet dokumentów sprzedażowych, zatem do finalizacji transakcji coraz bliżej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy