Reklama

Reklama

[WIDEO] Zamknięcie wiaduktu i drogowy paraliż w Kutnie. Urząd Miasta: nie mamy wpływu na te decyzje

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prace prowadzone na skrzyżowaniu przy os. Łąkoszyn i planowane zamknięcie przejazdu pod wiaduktem na Józefowie nie napawają kutnowskich kierowców optymizmem. Do sprawy odniósł się Urząd Miasta Kutno.

Reklama

Przypomnijmy, że 13 czerwca, w związku z przebudową wiaduktu kolejowego w ciągu ulic Warszawskie Przedmieście i Józefów, na pół roku z ruchu zostanie wyłączona ul. Warszawskie Przedmieście na odcinku od ul. Bolesława Krzywoustego do ul. Józefów. Wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu.

Natomiast od 26 maja kierowcy poruszający się w okolicach kutnowskiego Łąkoszyna muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami, które prawdopodobnie potrwają do końca sierpnia, a więc do zakończenia prac prowadzonych na skrzyżowaniu  DK60/60a/92/DW702. Więcej pisaliśmy o tym W TYM MIEJSCU

Część mieszkańców Kutna za zaistniałą sytuację obwinia władze naszego miasta. Urząd odniósł się do tematu. 

- Drodzy mieszkańcy. Wiemy, że Kutno zostało niemal sparaliżowane przez ostatnie remonty na skrzyżowaniu DK 92 i 60 oraz na drodze wojewódzkiej nr 702. Niestety, czekają nas kolejne utrudnienia związane z remontami - Piotr Józefecki, naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami i Transportu  - Spowoduje to na pewno mnóstwo utrudnień, ale niestety jako urząd nie mamy wpływu na te decyje. Ustalenia dotyczące harmonogramu i tego, kiedy prowadone będą prace, ustalane są przez PKP i wykonawcę firmę Strabag - dodaje Józefecki.  

Kutnowscy urzędnicy zapewniają, że będą robić wszystko, co w ich mocy, by otwarcie przejazdu na Józefowie, w miarę możliwości zostało przyspieszone. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy