Reklama

Krzysztof zwyciężył z kilkoma tysiącami młodych historyków!

Opublikowano:
Autor:

Krzysztof zwyciężył z kilkoma tysiącami młodych historyków! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Krzysztof Jaworski, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie uzyskał tytuł finalisty 42 Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej. Ta ciesząca się wysoką renomą przedmiotowa olimpiada organizowana jest od 1974 r. przez Polskie Towarzystwo Historyczne.Od wielu lat trzystopniowe eliminacje olimpijskie wyłaniają szkolną elitę historyczną, dla której poznawanie przeszłości jest wielką pasją i drogą do sukcesu. Rywalizacja na okręgowym i centralnym etapie jest dla uczestników zmagań okazją do zapoznania się i dyskusji ze znanymi polskimi historykami, członkami Komitetu Głównego Olimpiady Historycznej, z których wielu to laureaci poprzednich edycji Olimpiady.

Możliwość spotkania innych pasjonatów, sprawdzenia swojej wiedzy, zyskania cennych nagród i otwartej drogi na wymarzone studia jest magnesem przyciągającym niezmiennie najlepszych miłośników historii ze szkół ponadgimnazjalnych na terenie całego kraju.

W tym roku Krzysztof Jaworski, uczeń klasy II d specjalizujący się w epoce nowożytnej, osiągnął ten sukces wygrywając rywalizację z kilkoma tysiącami zawodników z całej Polski.

Opiekunem merytorycznym Krzysztofa jest nauczyciel historii, dyrektor Przemysław Zawadzki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE