Reklama

Reklama

Księżycowy krajobraz na kutnowskich drogach. Miasto zapowiada łatanie dziur

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM Kutno

Księżycowy krajobraz na kutnowskich drogach. Miasto zapowiada łatanie dziur - Zdjęcie główne

. | foto UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zimowa aura zahamowała wszelkie prace drogowe wykonywane w Kutnie. Chodzi zarówno o roboty realizowane w ramach modernizacji poszczególnych ulic, jak i prace związane z naprawą nawierzchni.

Reklama

Przy ujemnych temperaturach prace te są niemożliwe, dlatego kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Pracownicy Wydziału Zarządzania Drogami i Transportu zbierają informacje na temat wszelkich ubytków w jezdniach na terenie Kutna.

Na początku lutego drogowcy już uzupełnili część największych dziur w kutnowskich drogach, jednak jak się okazało, mróz pokrzyżował dalsze remontowe plany.

- Staramy się monitorować sytuację na drogach, wiemy już o wielu ubytkach na przykład na ulicach: Skłodowskiej Curie, Łęczyckiej, Kościuszki, Jesiennej czy Józefów. To miejsca, w których drogowcy na pewno się pojawią, ale są też drogi do nas jeszcze nie zgłoszone, dlatego w mediach społecznościowych pytamy mieszkańców o inne ulice, które mają zostać naprawione, gdy tylko warunki atmosferyczne się poprawią – tłumaczy Piotr Józefecki, Naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami i Transportu.

Zgłoszenia drogowych usterek i ubytków można zgłaszać pisząc komentarz pod wpisem na portalu facebook lub dzwoniąc pod numer telefonu (24) 252 11 26. Według wstępnych prognoz, mrozy i zimowa aura pozostaną z nami do końca przyszłego tygodnia. Drogowcy ruszą z naprawą nawierzchni, gdy tylko temperatura wzrośnie powyżej zera.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy