Reklama

Reklama

KSS z certyfikatem "Bezpieczny Szpital 2015"

Opublikowano: pt, 18 gru 2015 13:49
Autor:

KSS z certyfikatem "Bezpieczny Szpital 2015"  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Szpital Samorządowy spółka z.o.o znalazł się w złotej setce szpitali i został sklasyfikowany na 74. miejscu w Polsce, a w województwie łódzkim zajął 6. miejsce.W rankingu uczestniczyły szpitale kliniczne, wojewódzkie i powiatowe.Do rankingu zakwalifikowało się 100 najlepszych szpitali w Polsce. - Stosowne miejsce w rankingu stanowi chlubę dla naszego szpitala, które nie istniałoby bez obdarzenia nas zaufaniem przez naszych pacjentów, oraz współpracy i zaangażowania wszystkich pracowników szpitala - informuje Beata Pokojska, rzeczniczka szpitala.

Reklama

W trakcie konkursu oceniono między innymi jakość świadczonych usług posiadane certyfikaty, zarządzanie jednostką, a także satysfakcję pacjentów i ilość skarg w danym roku.

Ranking Bezpieczny Szpital organizowany jest po raz 12, według jednolitej metodologii i prowadzony przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Główny cel rankingu to promowanie działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w szpitalach, a także poprawy jakości oferowanych świadczeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)