Reklama

Reklama

Ktoś ukradł samochód, którym dowozili tlen do Kutna. Czy to duży problem dla szpitala?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Radio Łódź

Ktoś ukradł samochód, którym dowozili tlen do Kutna. Czy to duży problem dla szpitala? - Zdjęcie główne

Prezes zapewnia, że kradzież auta nie wpłynęła negatywnie na dostawy tlenu do kutnowskiego szpitala | foto Radio Łódź

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W tym tygodniuj informowaliśmy o tym, że w Łodzi skradziono samochód, którym dowożono tlen m.in. do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. Policjanci błyskawicznie rozpoczęli poszukiwania pojazdu.

Reklama

W skradzionymsamochodzie znajdowały się butle z tlenem. Do zdarzenia doszło 6 kwietnia ok. godz. 5 rano.

Właściciel skradzionego samochodu – używał tego pojazdu do transportu butli. Dowoził je do szpitali i karetek. O sprawie pisaliśmy W TYM MIEJSCU.

- Codziennie ratujemy transportami szpitale i pacjentów, którym w tym bardzo trudnym czasie brakuje tlenu do oddychania. Próbujemy zrobić wszystko, co możemy, żeby był tlen, wozimy te butle dzień i noc. Przyjeżdża do nas straż i wojsko. Znaki szczególe auta, to bagażnik na cztery rowery i hak holowniczy. Numer rejestracyjny to EL9M237 – mówi właściciel samochodu w rozmowie z Radiem Łódź.

Pan Michał dowoził tlen także do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego, dlatego dziś poprosiliśmy prezesa placówki o informację, jak ta sytuacja wpłynęła na dostawy do naszego szpitala.

- Łódzka Firma Med Gaz zgodnie z dyspozycją Łódzkiego Urzędu  Wojewódzkiego co drugi dzień dowoziła do naszego szpitala butle z tlenem medycznym w ilości około 24 sztuk. Kradzież tego samochodu nie wypłynęła na dostawę butli tlenowych do kutnowskiego szpitala, ponieważ butle dostarcza nam również Firma Linde Gaz Polska – poinformował nas Artur Gur, prezes Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

Dowiadujemy się także, że w kutnowskiej placówce w środę zużyto 40 butli 40 litowych oraz 2500 kg tlenu ciekłego ze zbiornika.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy