Reklama

Reklama

Kury na jednej z kutnowskich ulic. Nietypowa interwencja policji [ZDJĘCIA][AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy tej części Kutna raczej nie przywykli do kur w swoim sąsiedztwie. Do świnek morskich także pewnie nie, chyba, że ktoś trzyma takowe w domu, te z kolei były tuż obok ruchliwej ulicy. Taki widok miejscowi mogli zastać dziś popołudniu.

Reklama

Jeden z Czytelników zgłosił nam, że jadąc ulicą Łąkoszyńską niedaleko tamtejszego kościoła zauważył przy jezdni klatkę z kurami, które albo ktoś zgubił, albo porzucił.

Udaliśmy się na miejsce. Okazało się, że sprawę zgłoszono również policji. Na tym nie koniec – obok klatki pełnej kur znajdowała się następna, a w niej dwie świnki morskie.

Nie wiadomo, jak zwierzęta znalazły się tuż obok ruchliwej ulicy Łąkoszyńskiej. Prawdopodobnie wypadły z przejeżdżającego tam pojazdu, czego jego kierowca nie zauważył.

Póki co nie wiadomo, co stanie się z kurami i świnkami morskimi. Możliwe, że w przypadku nie znalezienia ich właściciela przejmą je pracownicy Urzędu Miasta w Kutnie.

[AKTUALIZACJA]

Zwierzęta przejęli pracownicy Urzędu Miasta w Kutnie, którzy szukają ich właściciela. Z Ratuszem można kontaktować się telefonicznie - 604 572 351

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy