Reklama

Reklama

Kutno: październik z rekordowo niskim bezrobociem w tym roku. Ile osób pozostawało bez pracy?

Opublikowano: wt, 9 lis 2021 09:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Październik okazał się być w Kutnie miesiącem z rekordowo niskim bezrobociem w skali całego roku. Warto zaznaczyć, że tyle samo osób pozostających bez pracy odnotowano we wrześniu. Jak to wyglądało w pozostałych miesiącach?

Reklama

Facebookowy profil Invest in Kutno podał najnowsze statystyki odnośnie poziomu bezrobocia w naszym mieście. Ile osób bezrobotnych było w Mieście Róż w październiku? 

- Bezrobocie odnotowane w październiku 2021 w Miasto Kutno bez zmian w stosunku do września, co oznacza 1182 osoby bez pracy – informuje Invest in Kutno.

Wartym zauważenia jest fakt, że to jednocześnie październik z najniższą liczbą bezrobotnych w naszym mieście od 1989 roku, a więc aż od 32 lat. 

Z danych opublikowanych przez stronę wynika, iż najwięcej bezrobotnych mieliśmy w lutym. Było ich wówczas 1327. To jednocześnie jedyny miesiąc w tym roku, kiedy liczba ta przekroczyła 1300 osób. Przez pozostały czas utrzymywała się w granicach 1200 – 1299 (np. maj – 1235). 

Wrzesień był pierwszym miesiącem, kiedy liczba osób pozostających bez pracy spadla poniżej 1200 bezrobotnych. Jak widać, październik kontynuuje ten trend. Teraz pozostaje nam tylko czekać na wyniki z listopada. 

Więcej szczegółów znajdziecie na grafice poniżej oraz w galerii zdjęć. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE