Reklama

Reklama

[FOTO] Kutnowska biblioteka ma swojego tajemniczego superbohatera. Zostawił komiksy warte tysiące zł!

Opublikowano: śr, 16 cze 2021 09:47
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wydarzeniem bez precedensu rozpoczęła dzisiejszy dzień Miejska i Powiatowa Biblioteka w Kutnie. Najpierw był enigmatyczny telefon, później pod drzwiami instytucji pojawiło się siedem reklamówek, a w nich ogromna kolekcja komiksów, o jakich marzy każdy fan uniwersum Marvela, czy DC!

Reklama

Takiego poranka w kutnowskiej bibliotece chyba nikt się nie spodziewał. Jak mówią nam pracownicy placówki przy ul. Wojska Polskiego 5, tajemniczy rozmówca poinformował telefonicznie o podarunku, który będzie czekał pod drzwiami budynku. I nie był to bynajmniej głupi żart. 

Zasoby biblioteki poszerzyły się o 231 komiksów! Tyle egzemplarzy znalazło się w siedmiu reklamówkach pozostawionych przez nieznanego darczyńcę. Hulk, Spiderman, Wonder Woman, Harley Quinn, Superman, Kapitan Ameryka - to tylko część superbohaterów, wobec których trudno przejść obojętnie, patrząc na malownicze wydania i niemal nienaruszony stan bogatego zbioru. 

Ile czasu jej (byłemu) właścicielowi zajęło uzbieranie tak imponującej kolekcji? Czemu postanowił się jej pozbyć? Tego na razie nie wiadomo. 

Wiemy natomiast, że nowe komiksy będą dostępnę do wypożyczenia już od przyszłego tygodnia. Przypominamy, że biblioteka otwarta jest od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00 - 18:00. 

Tymczasem dyrektor MiPBP, Magdalena Konczarek, nie kryje radości z powodu niespodziewanego prezentu i... zaprasza tajemniczego superbohatera na kawę. Czy przyjmie zaproszenie, czy może - jak to herosi mają w zwyczaju - będzie wolał pozostać w cieniu swojego szlachetnego czynu? 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)