Reklama

Kutnowska Majówka

Opublikowano:
Autor:

Kutnowska Majówka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Przed nami długi weekend majowy, pełen wielu atrakcji, dzięki którym na pewno nie będziemy się nudzić! Święto Pracy i Flagi Państwowej oraz obchody rocznicy Konstytucji 3 Maja - trzy dni świąt oraz trzy dni koncertów, wystaw, imprez sportowych i pikników przyciągną z pewnością całe rodziny spragnione wypoczynku na świeżym powietrzu.

Huczne rozpoczęcie weekendu odbędzie się od Majówki z Bareją pod hasłem "Alternatywy 4". Zawody sportowe służb mundurowych, zawody moto-sprawnościowe legend PRLu, wystawy gołębi rasowych, konkurs na temat serialu "Alternatywy 4", będzie też można donieść co tylko się chce dozorcy - dla każdego coś miłego.

2 maja o 11.30 rozpoczną się uroczystości z okazji Dnia Flagi – z pl. Piłsudskiego wyruszą na pl. Wolności harcerze z 60-metrową. Z kolei o 13.00 przygotowano nie lada gratkę dla biegaczy. "Bieg Ku Biało-Czerwonej" – organizowany przez MOSiR Kutno na terenach rekreacyjnych nad rzeką Ochnią.

Tegoroczna majówka będzie prawdziwą ucztą dla naszych uszu i miłośników dobrej muzyki. O godzinie 17 nastoletnie kutnianki rozgrzewać na scenie będzie Dawid Kwiatkowski, młody wokalista, którego przeboje znaleźć można na radiowych listach przebojów. Dwie godziny później rozpocznie się koncert discopolowej grupy Classic, dzięki której takie hity, jak: "Hej czy ty wiesz" czy "Jolka Jolka". Nie można również zapomnieć o Jerzym Kryszaku, który rozpocznie swój występ dla kutnian wraz z wybiciem 20.30.

Rocznica Konstytucji 3 maja zapowiada się równie wyśmienicie. Tego dnia o godzinie 18 koncertować będzie Andrzej Rybiński, który swym wokalem zachwyci płeć piękną obecną na placu Wolności. Wisienką na torcie tego wieczoru okaże się bez wątpienia zespół Enej, który z pewnością porwie do tańca publiczność w nadejściem godziny 20.

Nie zapominajmy również o atrakcjach, które czekają na najmłodszych oraz miłośników adrenaliny. Do gustu przypadnie im zapewne lunapark na terenach rekreacyjnych nad Ochnią.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE