Reklama

Kutnowska młodzież mówi dość: „Koniec z hejtem i nienawiścią!”

Opublikowano:
Autor:

Kutnowska młodzież mówi dość: „Koniec z hejtem i nienawiścią!” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po dramatycznych wydarzeniach w Gdańsku w całej Polsce mówi się o mowie nienawiści czy internetowym hejcie, wskazując je jako niezwykle niebezpieczne zachowania, które w dłuższej perspektywie mogą pociągnąć za sobą więcej tragedii i bólu nie tylko fizycznego, ale także psychicznego. Podobnego zdania są uczniowie kutnowskiego „Dąbrowszczaka”, którzy wczoraj na facebooku zainaugurowali akcję „Razem Przeciw Nienawiści”.

- Jesteśmy Samorządem Szkolnym z I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie. Wychodzimy do Was z inicjatywą społeczną "Razem Przeciw Nienawiści". Wszyscy mamy możliwość wpływu na ludzi, na Polaków. Ostatnie wydarzenia w naszym kraju pokazały jak wielki jest w nim problem nienawiści, która przejawia się choćby w najdrobniejszych naszych czynach. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nawet najprostsze złe słowo może być hejtem. Zachęcamy do polubienia naszej strony, śledzenia naszych działań, niebawem pierwsza akcja, w której będziecie mogli wziąć udział! - czytamy na facebookowej stronie „Razem Przeciw Nienawiści”.

Zachęcają także do propagowania hasztagów: #stopnienawiści i #razemprzeciwnienawiści oraz do wstawiania zdjęć z kolorowym znakiem X, który ma symbolizować to, że społeczeństwo nie zgadza się z nienawiścią i jest tolerancyjne.

Facebookowa strona Razem Przeciw Nienawiści znajduje się TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE