Reklama

Kutnowska podstrefa rozszerzona

Opublikowano:
Autor:

Kutnowska podstrefa rozszerzona - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dwa miesiące temu informowaliśmy, że kutnowska podstrefa ŁSSE prawdopodobnie wzbogaci się o nowe obszary. W piątek stało sie to faktem. Pierwszy to teren będący własnością miasta, o powierzchni 4,5 ha położony przy ul. Metalowej. Drugi natomiast dotyczy terenu prywatnego, na który składają się m.in. tereny po nieczynnym zakładzie firmy TEVA OPERATIONS POLAND SP. Z O.O.. Inwestycje planuje tam firma Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.

Na oficjalnym profilu facebookowym Urzędu MiastaKutno czytamy:

- Farmaceutyczne życie przemysłowe z jeszcze większą siłą powróci na teren po kutnowskiej Polfie! Dziś do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej włączono prawie 8 hektarów, na których zainwestuje Fresenius Kabi Polska Kutno. Oprócz tego zyskaliśmy również 4,5 hektara "strefy" na Sklęczkach. Rośniemy!

– Bardzo się cieszę, że udało się rozszerzyć teren Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej jeszcze w tym roku. – Podkreślam, że pracowaliśmy na to rozszerzenie codziennie od pierwszego dnia w pracy. Pomagały nam zainteresowane samorządy i strona rządowa. Już teraz mogę zapowiedzieć, że zamkniemy ten rok z większą liczbą zezwoleń, niż w minionym. Szczegóły podamy wkrótce – powiedział na konferencji prasowej Marek Michalik, Prezes ŁSSE S.A.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE