Reklama

Reklama

Kutnowska policja prosi mieszkańców o pomoc i szuka białego dostawczaka

Opublikowano: 28 stycznia 2021 09:04
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Kutnowska policja prosi mieszkańców o pomoc i szuka białego dostawczaka - Zdjęcie główne

Kutnowska policja prosi mieszkańców o pomoc | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Komenda Powiatowa Policji w Kutnie ustala okoliczności i charakter zdarzenia do którego mogło dojść na terenie Kutna w dniu 22.01.2021 roku około godziny 23.20.

Reklama

W zdarzeniu brał udział niezidentyfikowany dostawczy pojazd koloru białego z pojedynczą kabiną nad którą zamontowana była owiewka dachowa. Skrzynię ładunkową stanowił kontener typu chłodnia lub podobny.

- W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o kontakt do osób, które w nocy 22/23.01.2021 roku w godzinach 22.00 – 2.00 użytkowały taki pojazd przemieszczając się ulicami Kutna - informuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Ponadto mundurowi proszą o kontakt osoby, które wskazanej nocy w godzinach 22.00 – 2.00 poruszały się po Kutnie samochodem korzystając z rejestratora obrazu, gdzie został utrwalony materiał mogący pomóc w wyjaśnieniu sprawy. Policja gwarantuje anonimowość.

- W powyższej sprawie proszę kontaktować się pod numer telefonu 723 634 929 lub emailowo: [email protected] - kończy podkom. E. Machnik.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)
 • 6 miesięcy temu | ocena +3 / -0

  "błyskawice" to potrafią znaleźć

  Jak zwykle inteligencją nie błysnęli. Szanowni policjanci ogarnijce się i podajcie ulicę, a przynajmniej dzielnicę w której miało miejsce zdarzenie.

 • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -1

  Dobry ziomeczek

  Ja wiem ja wiem powiedzieć wam ? Chcecie wiedzieć ? To Leon z poczty

 • 6 miesięcy temu | ocena +4 / -0

  Kartonowy Świat

  No to ludzie pomogą na pewno. Szukamy białego dostawczaka, który brał udział w zdarzeniu (nie podano jakim), w Kutnie (no tak! Przecież Kutno to wiocha z 1 ulicą), w godzinach od do. Dostawczak biały - strzelam, że 90% (no dobra, na bank 75%) dostawczakow ma bialy kolor. Reasumując znajdźmy igłę w stogu siana nie wiedząc jak dużej igły szukamy i w którym stogu. Juz dzwonie na P(iS)olicje! Na pewno wiem o kogo chodzi.

 • 6 miesięcy temu | ocena +15 / -2

  obserwator

  Przy wjeździe do Kutna jest informacja ,,Miasto monitorowane,, , ma pytanie czy tylko ta tablica jest jedynym elementem monitoringu ?