Reklama

Reklama

Kutnowska policja zatrzymała włamywacza. Ukradł m.in... ponad 140 kinder-niespodzianek

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Kutno

Kutnowska policja zatrzymała włamywacza. Ukradł m.in... ponad 140 kinder-niespodzianek - Zdjęcie główne

Kutnowscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę | foto KPP Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Poszukiwany 21-latek został zatrzymany przez kutnowskich kryminalnych. Mężczyzna ma na swoim koncie kilka przestępstw przeciwko mieniu. Usłyszał łącznie 6 zarzutów. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Co ciekawe łupem mężczyzny padło ponad 140 kinder-niespodzianek.

Reklama

- Kutnowscy kryminalni 11 marca 2021 roku zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 21-letni mieszkaniec gminy Krośniewice poszukiwany był do odbycia kary roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Jak ustalili policjanci, podejrzany ma na swoim koncie co najmniej sześć przestępstw przeciwko mieniu. Usłyszał już zarzuty. W marcu 2020 roku podejrzany włamał się do kontenera w Żychlinie, skąd ukradł elektronarzędzia oraz do biura rachunkowego, skąd zabrał sprzęt elektroniczny - opisuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Jeszcze w tym samym miesiącu 21-latek dokonał również kradzieży sklepowej 144 jajek kinder-niespodzianek w jednym z żychlińskich sklepów, powodując straty ponad 500 złotych. Z kolei w kwietniu 2020 roku również w Żychlinie kilkukrotnie włamał się do piwnic, skąd ukradł kilka rowerów. Ponadto 21-latek podejrzany jest również o dokonanie w grudniu 2019 roku kradzieży z włamaniem do garażu w Krośniewicach, skąd ukradł rowery.

- Część skradzionego mienia policjanci odzyskali i zwrócili pokrzywdzonym. Teraz sprawca odpowie za wszystkie swoje przewinienia przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - kończy podkom. E. Machnik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy