Reklama

Reklama

Kutnowski MOPS przyjmuje zgłoszenia o zapotrzebowaniu na węgiel. Sprawdź, jak to zrobić!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM Kutno/Pixabay

Kutnowski MOPS przyjmuje zgłoszenia o zapotrzebowaniu na węgiel. Sprawdź, jak to zrobić! - Zdjęcie główne

Kutnowski magistrat przypomina o możliwości zgłaszania zapotrzebowania na węgiel w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. | foto UM Kutno/Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski magistrat przypomina o możliwości zgłaszania zapotrzebowania na węgiel w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Wszystko w związku z procedowaną ustawą rządową, umożliwiającą samorządom zakup i dystrybucję węgla.

Reklama

Jak zaznacza magistrat, Miasto Kutno przygotowuje różne warianty rozwiązań, mających na celu zapewnienie zainteresowanym mieszkańcom niezbędnych dostaw węgla, w przypadku dostępności tego surowca na rynku.

Należy podkreślić, że zakupu węgla w preferencyjnej cenie mogą dokonać mieszkańcy, którzy spełniają warunki uprawniające do dodatku węglowego. Uprawnione osoby, mające trudności z zakupem węgla mogą zgłaszać swoje potrzeby telefonicznie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kutnie w dni robocze od godz. 8.00 do 15.00 pod następującymi numerami telefonów:

  • (24) 253 - 78 - 47 wew. 105,
  • tel. kom. 780 285 621,
  • tel. kom. 780 285 622.

 

- Pozyskane informacje pomogą wstępnie oszacować skalę potrzeb uprawnionych osób, zainteresowanych zakupem węgla w ramach tzw. zakupu preferencyjnego. Jednakże przekazania takiej informacji nie należy traktować jako tożsamego ze złożeniem ostatecznego zapotrzebowania, gdyż stosowne rozporządzenie określi ilość węgla dostępnego dla jednego gospodarstwa domowego - mówi Joanna Brylska, kierownik Biura Prasowego UM Kutno.

W momencie uruchomienia przez miasto sprzedaży i dystrybucji węgla konieczne będzie złożenie właściwego wniosku o zakup węgla w preferencyjnej cenie. O dalszych szczegółach dotyczących akcji będziemy informować na bieżąco. 

Info: UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy