Reklama

Kutnowski Pociąg wyrusza do teatru

Opublikowano:
Autor:

Kutnowski Pociąg wyrusza do teatru - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Pociąg do Teatru – inicjatywa Kutnowskiego Domu Kultury - zaprasza miłośników teatru na spektakl "Milczenie o Hiobie" w Teatrze Narodowym w Warszawie. Wyjazd planowany jest na 14 listopada. Przedstawienie w reżyserii Piotra Cieplaka będzie miało swoją premierę 24 października br.Reżyser powraca do Księgi Hioba i namawia do wspólnego zamyślenia nad biblijnym tekstem. Interpretowana przez twórców spektaklu historia Hioba nie jest wyłącznie opowieścią o cierpieniu, lecz skłaniającą do milczącej medytacji życiową lekcją.

W przedstawieniu niebagatelną rolę odgrywa muzyka grana na żywo przez zespół Kormorany. Scenariusz i reżyseria: Piotr Cieplak. Aktorzy: Monika Dryl, Wiktoria Gorodeckaja, Dominika Kluźniak, Cezary Kosiński, Jerzy Łapiński, Karol Pocheć, Tomasz Sapryk, Zbigniew Zamachowski.

Łączny koszt wyjazdu, obejmujący cenę biletu i autokaru wynosi 100 pln. Miejsca w rzędach IV, V, VI. Zainteresowani proszeni są o jak najszybszy kontakt z instruktorem Kutnowskiego Domu Kultury Arturem Fryzem Tel. 604 296 487, afryz@autograf.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE