Reklama

Kutnowskie firmy wyróżnione przez Państwową Inspekcję Pracy

Opublikowano:
Autor:

Kutnowskie firmy wyróżnione przez Państwową Inspekcję Pracy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” to konkurs, którego inicjatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy. Założeniem jest promowanie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i motywowanie pracodawców, by ci eliminowali potencjalne zagrożenia w ich zakładach. II miejsce wśród zakładów zatrudniających do 50 osób w województwie łódzkim zajęła firma z Kutna, Autoryzowany Serwis Samochodowy J.R.J Zachorscy ZPCH S.J.

To nie jedyny kutnowski pracodawca, który znalazł uznanie w oczach konkursowego jury. Wyróżnienia w programie „Zdobądź Dyplom PIP” otrzymali Firma FHU „Irys” Nina Krygiel, SM-FILTER Sebastian Michalak a także firma z Łęczycy, „P.H.U. BH Perfect” Marzena Kaczmarek.

Program „Zdobądź dyplom PIP” przeznaczony jest dla pracodawców prowadzących zakłady produkcyjne i usługowe, z których działalnością wiążą się zagrożenia zawodowe i zdrowotne, oraz którzy mogą sami wykonywać zadania służby bhp. Idea programu oparta jest na zasadzie samokontroli, gdzie pracodawca, przy pomocy przygotowanych przez PIP narzędzi (listy kontrolnej z komentarzem) i pomocy inspektora pracy jako eksperta, identyfikuje występujące w zakładzie problemy i nieprawidłowości, ocenia ich skalę oraz określa sposoby i terminy ich likwidacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE