Reklama

Reklama

Kutnowskie kino znów będzie otwarte!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Kutnowskie kino znów będzie otwarte!  - Zdjęcie główne

Kino Kutnowskiego Domu Kultury zostanie otwarte w piątek | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W piątek kino Kutnowskiego Domu Kultury ponownie zostanie otwarte. Póki co nieznany jest repertuar, lecz nawet mimo tego to z pewnością dobra informacja dla tych, którym w ostatnim czasie doskwiera brak możliwości spędzenia wolnego czasu poza domem.

Reklama

- Startujemy 12 lutego! Nie będziemy dyskutować czy to opłacalne, czy ma to sens, czy zaraz znów nas zamkną. Zamierzamy Was informować na bieżąco o repertuarze! Będzie coś dla dzieci, coś do śmiechu, coś gorzko-słodkiego i coś mrocznego! – podaje facebookowy profil Filmowe Kutno (KLIK).

Kino może zostać otwarte, ponieważ niektóre obostrzenia epidemiologiczne niedawno zostały ograniczone.

- Luzujemy obostrzenia, ale na razie wprowadzamy łagodniejsze rozwiązania warunkowo – na dwa tygodnie. Najważniejsze dla nas są zdrowie i życie Polaków. Dlatego nadal – to bardzo ważne - obowiązują nas wszystkich zasady bezpieczeństwa – podkreśla gov.pl, serwis Rzeczpospolitej Polskiej.

Wspomniane luzowanie obostrzeń obejmuje m.in. kina, teatry, opery i filharmonie, które mogą zostać ponownie otwarte. Warunkiem jest, by podczas wydarzeń kulturalnych zajętych było maksymalnie 50% miejsc siedzących. Obowiązują maseczki i zakaz konsumpcji.

Jak wiadomo luzowanie obostrzeń nie dotyczy restauracji (nadal jedzenie może być serwowane tylko na wynos) i siłowni (nadal zamknięte).

- Koronawirus zaatakował ludzkie zdrowie, ale też i gospodarkę wielu państw na całym świecie. Zależy nam na ochronie życia Polaków. Pamiętamy też o potrzebujących teraz wsparcia przedsiębiorcach. Chcemy wrócić do czasów sprzed pandemii, ale każdy krok należy stawiać rozważnie. Stale przypominamy zatem, to bardzo ważne, że wiele zależy od nas samych – przypomina serwis Rzeczpospolitej Polskiej.

Władze państwowe dodają, że wirus wciąż jest groźny. Możemy starać się go uniknąć myjące regularnie ręce, zachowując dystans, nosząc maseczki. Także zimą regularnie wietrzmy mieszkania. Te proste czynności mają duże znaczenie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy