Reklama

Łączy Nas jeden Cel vol. 3

Opublikowano:
Autor:

Łączy Nas jeden Cel vol. 3 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Akcja "Łączy nas jeden cel", zainicjowana przez Przemysława Tobolczyka, zostanie zorganizowana po raz trzeci. Akcja polega na organizacji koncertów oraz innych wydarzeń rozrywkowych, które mają na celu wspomóc osoby, organizacje oraz instytucje potrzebujące wsparcia. W ubiegłym roku zbierano pieniądze na wykupienie budynku, w którym funkcjonuje Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy "Niezabudka". Tym razem zebrane pieniądze trafią na sprzęt rehabilitacyjny dla jego podopiecznych.

Pierwsza część tegorocznej edycji "Łączy Nas Jeden Cel" Vol.3 to, zaplanowany na 12 maja (sobota), rewanżowy turniej charytatywny piłki halowej "Kopiemy dla Niezabudki", który może odbyć się dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kutnie.

Drugiego dnia, w niedzielę 13 maja w Centrum Teatru Muzyki i Tańca, dowiemy się, jaką kwotę udało się zebrać podczas turnieju, wtedy też nastąpi jej oficjalne przekazanie w ręce przedstawicieli "Niezabudki".

Wydarzenie będzie okraszone występami artystycznymi młodych talentów oraz koncertem.

Akcja miała debiut swej pierwszej edycji 26 kwietnia w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca, gdzie wspólnymi siłami udało się zebrać ponad 200 kg żywności, które zostały przekazane do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Tęcza" i Kutnowskiego Komitetu Obrony Bezrobotnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE