Reklama

Reklama

Lamborghini uderzyło w bariery. Kraksa na autostradzie pod Kutnem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe (archiwum)

Lamborghini uderzyło w bariery. Kraksa na autostradzie pod Kutnem - Zdjęcie główne

Na autostradzie A1 pod Kutnem Lamborghini uderzyło w bariery | foto poglądowe (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś rano na autostradzie A1 pod Kutnem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem Lamborghini. Na miejscu trwają działania policji.

Reklama

Kraksa z udziałem Lamborghini na autostradzie A1 pod Kutnem

Około godziny 8:30 jeden z Czytelników jadących autostradą A1 poinformował nas, że na autostradzie doszło do wypadku z udziałem supersamochodu, który uderzył w bariery.

Policja potwierdza to zdarzenie. Jak przekazał nam oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie do kraksy z udziałem Lamborghini doszło na 238 kilometrze autostrady A1 w kierunku Gdańska.

Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Utrudnienia występują na lewym pasie, dlatego ruch odbywa się prawym pasem. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia przez mundurowych.

Policja: W trakcie deszczu zachowaj szczególną ostrożność

Dziś na drogach naszego regionu panują trudne warunki. Nie wiadomo, czy miały one wpływ na poranną kraksę na A1, ale policja wielokrotnie podkreślała, że opady deszczu, śliskie jezdnie i nieostrożność kierujących często są powodem niebezpiecznych zdarzeń na drogach.

- Zawsze należy dostosować prędkość jazdy do warunków panujących na drodze, czasem musi to być wolniej niż pozwalają przepisy. Trzeba pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości od poprzedzającego nas pojazdu – przy mokrej nawierzchni droga hamowania znacznie się wydłuża. W trudnych warunkach należy bezwzględnie przestrzegać wszystkich przepisów ruchu drogowego, oraz zachować szczególną ostrożność - podawała policja w swoich komunikatach prasowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy