Reklama

Lampy w parku wymagają naprawy? Chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

Lampy w parku wymagają naprawy? Chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia O naprawę lamp oraz poprawę systemu konserwacji oświetlenia w parku Traugutta wnioskuje radny miejski Rafał Jóźwiak. Rajca alarmuje, że parkowe oświetlenie pozostawia sporo do życzenia, o czym alarmują go mieszkańcy.

Radny złożył interpelację w tej sprawie.

- Mieszkańcy skierowali do mnie na dyżurze radnego informację, że od dłuższego czasu nie działają cztery lampy parkowe na ważnym trakcie komunikacji pieszej (chodzi o fragment chodnika wiodący od strony ul. Staszica do w kierunku skwerku po byłym pomniku bitwy nad Bzurą na odcinku ukośnych schodów po zachodniej stronie biblioteki). Lampy nie funkcjonują też w alejce spacerowej obok schodów w kierunku KDK. Z uwagi na bezpieczeństwo pieszych zasadne jest systematyczne nadzorowanie stanu technicznego lamp parkowych - pisze Rafał Jóźwiak.

Rajca wnioskuje o naprawę lamp lub wymianę źródeł światła w niedziałających lampach oraz udzielenie informacji o tym: jaki podmiot gospodarczy odpowiada za kontrolę prawidłowości działania oświetlenia w parku Traugutta; jak częste kontrole działania oświetlenia przez wykonawcę przewiduje umowa zawarta przez UM Kutno; czy dokonywane są kontrole prawidłowości działania wykonawcy utrzymania oświetlenia parkowego przez UM Kutno; jakie przewiduje się działania w celu poprawy systemu nadzoru nad oświetleniem parku Traugutta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE