Reklama

Reklama

Łapa 2015 zakończona: znamy wyniki

Opublikowano: ndz, 31 maj 2015 21:23
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 21. edycja Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Łapa" przeszła już do historii. Dziś na scenie Kutnowskiego Domu Kultury odbył się ostatni dzień imprezy, podczas którego wystąpiły dzieci z III i IV grupy wiekowej. Odbyło się również uroczyste wręczenie nagród. W rozwinięciu prezentujemy listę nagrodzonych.

Reklama

Jury dorosłe w składzie:
1. Dominika Staniszewska- instruktor teatralny KDK - przewodnicząca Jury
2. Jadwiga Rzetelska – instruktor teatralny KDK, organizator i pomysłodawca przeglądu
3. Ewelina Raźniewska – Teatrolog
4. Olga Czajkowska – Kulturoznawca ,specjalizacja teatr
5. Bożena Sapiejka – instruktor teatralny KDK
6. Anna Jasińska– instruktor KDK
7. Krzysztof Ryzlak – instruktor teatralny KDK
8. Wioleta Tuchorska uczestnik teatru PUSZEK , Grupy teatralnej "od jutra", obecnie studentka

Jury dziecięco – młodzieżowe w składzie:
Teatr Puszek, Weronika Szydłowska, Emilia Szydłowska, Julka Czekalska, Gabrysia Kucharczyk, Natalia Gens, Zosia Lenarczyk, Natalia Maćkowiak, Kaja Górska, Zosia Czekalska, Wiktoria Rączka, Nikola Raczka, Zosia Bregier, Asia Bregier, Natalka Nowak, Zuzia Olejnik, Ania Adamowska, Albert Drabik, Eryk Woźniak oraz Adrianna Krukowska, Kamil Krukowski i Julka Pawłowska

Grupa Teatralna „od jutra” oraz STUDIO TEATRALNE ,,Oj’’
Sandra Cegiełka, Iga Marczyńska, Alicja Matuszewska, Magdalena Ulanowska, Sandra Cegiełka, Karolina Sobczyk, Alicja Matuszewska, Małgorzata Durmaj, Iga Marczyńska, Edyta Królikowska
po obejrzeniu 18 spektakli konkursowych postanowiło przyznać następujące wyróżnienia indywidualne i nagrody:

W I kategorii WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych dla:

1. Postać BIEDRONKI ze spektaklu „DO BIEDRONKI PRZYSZEDŁ ŻUK”
z Przedszkola Miejskiego Nr 16 w Kutnie „Calineczka” - od obu jury

2. Postać ŻUKA ze spektaklu „DO BIEDRONKI PRZYSZEDŁ ŻUK”
z Przedszkola Miejskiego Nr 16 w Kutnie „Calineczka” - od obu jury

3. Postać KÓZKI BIAŁOBRZÓSKI ze spektaklu „O KOZACH CO WILKOM UCIEKŁY Z TALERZA” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie „Bajka” - od obu jury

4. Postać KÓZKI ZE ZŁAMANĄ NÓŻKĄ ze spektaklu „O KOZACH CO WILKOM UCIEKŁY Z TALERZA” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie „Bajka” - od obu jury

5. Postać KOZIOŁKA MATOŁKA ze spektaklu „O KOZACH CO WILKOM UCIEKŁY Z TALERZA” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie „Bajka” - od obu jury

6. Postać REŻYSERA ze spektaklu „O KOZACH CO WILKOM UCIEKŁY Z TALERZA”
z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie „Bajka”

7. Postać WILKA FAJTŁAPY ze spektaklu „O KOZACH CO WILKOM UCIEKŁY Z TALERZA” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie „Bajka”

8. Postać ZIELUSIA ze spektaklu „CHROŃMY KWIATY”
z Przedszkola Miejskiego Nr 17” w Kutnie „Niezapominajka

9. Postać KRASNALA ze spektaklu „CHROŃMY KWIATY”
z Przedszkola Miejskiego Nr 17 w Kutnie „Niezapominajka”

10. Postać WRÓŻKI ze spektaklu „CHROŃMY KWIATY”
z Przedszkola Miejskiego Nr 17 w Kutnie „Niezapominajka”

11. Postać GRZESIA ze spektaklu „O PEWNYM GRZESIU” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 „Promyczek” w Kutnie” – -od obu jury

12. Postać BABCI ze spektaklu „O PEWNYM GRZESIU” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Kutnie „Promyczek”

13. Postać DZIADKA ze spektaklu „O PEWNYM GRZESIU” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Kutnie „Promyczek”

14. Postać NIEDŹWIEDZIA ze spektaklu „O PEWNYM GRZESIU” z Przedszkola Miejskiego Nr 8
w Kutnie „Promyczek”

15. Postać SARENKI ze spektaklu „O PEWNYM GRZESIU„ z Przedszkola Miejskiego Nr 8 „Promyczek” w Kutnie” - od obu jury

w II kategorii WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych
1. Postać MACOCHY ze spektaklu „KOŁOWATY KOPCIUSZEK" ze Szkoły Podstawowej Nr 9
w Kutnie im. Wł. Jagiełły

2. Postać ZŁEJ SIOSTRY 1 ze spektaklu „KOŁOWATY KOPCIUSZEK" ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły

3. Postać ZŁEJ SIOSTRY 2 ze spektaklu „KOŁOWATY KOPCIUSZEK" ze Szkoły Podstawowej Nr 9. w Kutnie im Wł. Jagiełły

4. Postać PCHŁY SZACHRAJKI ze spektaklu „SĄD NAD PCHŁĄ SZACHRAJKĄ"” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły– od obu jury

5. Postać ADWOKATA ze spektaklu „SĄD NAD PCHŁĄ SZACHRAJKĄ"” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły

6. Postać KELNERA ze spektaklu „SĄD NAD PCHŁĄ SZACHRAJKĄ"” ze Szkoły Podstawowej Nr 9
w Kutnie im. Wł. Jagiełły

7. Postać PROFESORA ze spektaklu „SZKOŁO, JAK TU WESOŁO!” ze Szkoły Podstawowej Nr 1
w Kutnie im. T. Kościuszki

8. Postać SPRZĄTACZKI ze spektaklu „SZKOŁO, JAK TU WESOŁO!” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki

9. Postać WIELKIEGO BAJA ze spektaklu „BAŚNIOWY AMBARAS”
ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki

10. Postać BABY JAGI JADWIGI ze spektaklu „BAŚNIOWY AMBARAS”
ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki

11. Postać WILKA ze spektaklu „BAŚNIOWY AMBARAS”
ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki

12. Postać JASIA ze spektaklu „BAŚNIOWY AMBARAS”
ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki

13. Postać MAŁGOSI ze spektaklu „BAŚNIOWY AMBARAS”
ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki

14. Postać GAPCIA ze spektaklu „BAŚNIOWY AMBARAS”
ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki

15. Postać CZERWONEGO KAPTURKA ze spektaklu „BAŚNIOWY AMBARAS”
ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki– od obu jury

16. Postać ARBUZA/BURAKA ze spektaklu „WARZYWNIAK " ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły

17. Postać SOWY ze spektaklu „KRASNOLUDEK TOFIK I JEGO PRZYJACIELE” ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kutnie Im. M. Skłodowskiej-Curie

18. Postać STAREGO KRASNALA ze spektaklu „KRASNOLUDEK TOFIK I JEGO PRZYJACIELE” ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kutnie im. M. Skłodowskiej-Curie

19. Postać WRÓBELKA ze spektaklu” BRZYDKIE KACZĄTKO” z Młodzieżowego Domu Kultury

20. Postać MATKI KACZKI ze spektaklu” BRZYDKIE KACZĄTKO” z Młodzieżowego Domu Kultury

21. Postać KOGUTA ze spektaklu” BRZYDKIE KACZĄTKO” z Młodzieżowego Domu Kultury

22. Postać KACZORA ze spektaklu” BRZYDKIE KACZĄTKO” z Młodzieżowego Domu Kultury


w III kategorii WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych
1. Postać DZIEWCZYNY Z CZARNYM ŁAŃCUCHEM ze spektaklu „ARCHIPELAG PRZEBUDZENIA” ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kutnie Im. M. Skłodowskiej-Curie

2. Postać KOSZAŁKA OPAŁKA ze spektaklu „KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE Zespołu Szkół w Byszewie

3. Postać STEFKA BURCZYMUCHY ze spektaklu „KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE Zespołu Szkół w Byszewie

4. Postać KRÓLA ze spektaklu „KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE Zespołu Szkół w Byszewie

5. Postać MINISTRA ZDROWIA ze spektaklu „KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE Zespołu Szkół w Byszewie

6. Postać MACOCHY ze spektaklu „PRAWIE KRÓLEWNA ŚNIEŻKA” ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kutnie

w IV kategorii WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE ufundowane przez KDK w postaci nagród rzeczowych
1. Postać KOMINIARZA ze spektaklu „TWARDE PRAWO” z Zespołu Szkół w Byszewie – od obu jury

2. Postać KONTROLERA ze spektaklu „TWARDE PRAWO” z Zespołu Szkół w Byszewie
3. Postać FREDKA ze spektaklu „ KSIĄŻĘ FREDEK NA ZIARNKU GROCHU” z Gimnazjum Nr1
w Kutnie im. A.Mickiewicza –od obu jury

4. Postać KRÓLA ZE SPEKTAKLU „ KSIĄŻĘ FREDEK NA ZIARNKU GROCHU” z Gimnazjum Nr1
w Kutnie im. A.Mickiewicza - od obu jury

5. Postać FRANCZESKI ze spektaklu „ KSIĄŻĘ FREDEK NA ZIARNKU GROCHU” z Gimnazjum Nr1
w Kutnie im. A.Mickiewicza - od obu jury

6. Postać ROCKOWEJ DZIEWCZYNKI – PĄCZUSIA ze spektaklu „ KSIĄŻĘ FREDEK NA ZIARNKU GROCHU” z Gimnazjum Nr1 w Kutnie im. A.Mickiewicza

7. Postać MARYLI ze spektaklu „ KSIĄŻĘ FREDEK NA ZIARNKU GROCHU” z Gimnazjum Nr1
w Kutnie im. A.Mickiewicza

8. Postać MISTRZA PODRYWU ze spektaklu „ KSIĄŻĘ FREDEK NA ZIARNKU GROCHU” z Gimnazjum Nr1 w Kutnie im. A.Mickiewicza

9. Postać LEKTORA ze spektaklu „ KSIĄŻĘ FREDEK NA ZIARNKU GROCHU” z Gimnazjum Nr1
w Kutnie im. A.Mickiewicza

10. Postać KATARZYNY ze spektaklu „NA SOPOCKIM MOLO” z Zespołu Szkół w Byszewie

11. Postać ANDRZEJA ze spektaklu „NA SOPOCKIM MOLO” z Zespołu Szkół w Byszewie


NAGRODA za scenariusz o wartości 300 zł ufundowana przez KDK

1. Nagroda dla Barbary Wiśniewskiej i Krystyny Mordzak za scenariusz do spektaklu
„O PEWNYM GRZESIU”

2. Nagroda dla Anny Włodarczyk za scenariusz „SZKOŁO, JAK TU WESOŁO”
3. Nagroda dla Piotra Stefaniaka za scenariusz do spektaklu „TWARDE PRAWO”
4. Nagroda dla Piotra Stefaniaka za scenariusz do spektaklu „NA SOPOCKIM MOLO”
5. Nagroda dla Bogusławy Hakało i Iwony Domżał za scenariusz i inscenizację spektaklu „KOŁOWATY KOPCIUSZEK”

ZESPOŁOWE WYRÓŻNIENIE – nagroda finansowa o wartości 200 zł ufundowana przez KDK

1. Wyróżnienie dla zespołu „ZIELONY PARAWAN” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły za aktorskie wykonanie spektaklu

2. Wyróżnienie dla zespołu „ICH SIEDEM I ON JEDEN” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki za aktorskie wykonanie spektaklu
3. Wyróżnienie dla zespołu ,, MLECZAKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły za aktorskie wykonanie spektaklu

4. Wyróżnienie dla zespołu ,, KAMELEON ‘’ ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kutnie im. Marii Skłodowskiej Curie za aktorskie wykonanie spektaklu
5. Wyróżnienie dla zespołu „GRUPA ART” ze Szkoły podstawowej nr 5 w Kutnie za aktorskie wykonanie spektaklu

WYRÓŻNIENIA nagroda finansowa o wartości 200 zł - ufundowane przez KDK

w I kategorii
· „PAJĄCZKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 16 w Kutnie „Calineczka” za spektakl
„DO BIEDRONKI PRZYSZEDŁ ŻUK”

· „EKOLUDKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 17 w Kutnie „Niezapominajka” za spektakl
„CHROŃMY KWIATY”

· „PACYNKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Kutnie „Promyczek” za spektakl
„O PEWNYM GRZESIU”

w II kategorii
· „BAJKUSIE” z Młodzieżowego Domu Kultury za spektakl „BRZYDKIE KACZĄTKO”

w III kategorii
· „WAŻNI NIEPOWAŻNI” z Zespołu Szkół w Byszewie za spektakl „KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE”
DUZE WYRÓŻNIENIA nagroda finansowa o wartości 300 - ufundowana przez KDK

w I kategorii
· „BAJKOWE DZIECIAKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie „Bajka” za spektakl
„O KOZACH, CO WILKOM UCIEKŁY Z TALERZA”

w II kategorii
· „DIABLĄTKA” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły
” za spektakl „SĄD NAD PCHŁĄ SZACHRAJKĄ”

· „PRZYJACIELE LASU” ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kutnie im. M. Skłodowskiej-Curie za spektakl „KRASNOLUDEK TOFIK I JEGO PRZYJACIELE ”


NAGRODY GŁÓWNE – EMBLEMATY PRZEGLĄDU ŁAPA i nagroda finansowa o wartości 600 zł ufundowana przez Prezydenta Miasta Kutno i Kutnowski Dom Kultury
w I kategorii
· „MOTYLKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka” za spektakl "KOTY I MYSZY"

w II kategorii
· „ZIELONY PARAWAN” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły
za spektakl „KOŁOWATY KOPCIUSZEK"

· „ICH SIEDEM I ON J EDEN” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki
za spektakl „SZKOŁO, JAK TU WESOŁO!”

· „MISIAKI Z NASZEJ PAKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki za spektakl „BAŚNIOWY AMBARAS”

· „MLECZAKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły za spektakl „WARZYWNIAK"

w III kategorii
· „KAMELEON” ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kutnie im. M. Skłodowskiej- Curie
za spektakl „ARCHIPELAG PRZEBUDZENIA”

· „GRUPA ART” ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kutnie za spektakl „PRAWIE KRÓLEWNA ŚNIEŻKA”

w IV kategorii
· „WAŻNI NIEPOWAŻNI” z Zespołu Szkół w Byszewie za spektakl „TWARDE PRAWO”

· „WAŻNI NIEPOWAŻNI” z Zespołu Szkół w Byszewie za spektakl „NA SOPOCKIM MOLO”

· „TAK CZY NIE” z Gimnazjum Nr1 w Kutnie im. A.Mickiewicza za spektakl „ KSIĄŻĘ FREDEK NA ZIARNKU GROCHU
WYRÓŻNIENIA PUSZKA nagroda finansowa 100 zł zł ufundowane przez KDK

w I kategorii
· „MOTYLKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 16 „Calineczka” za spektakl "KOTY I MYSZY"

w II kategorii
· „I C H S I E D E M I O N J E D E N” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki
za spektakl „SZKOŁO, JAK TU WESOŁO!”

· „M L E C Z A K I” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły za spektakl „WARZYWNIAK"

w IV kategorii
· „K A M E L E O N” ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kutnie im. M. Skłodowskiej- Curie
za spektakl „ARCHIPELAG PRZEBUDZENIA”

NAGRODY GŁÓWNE – MASKOTKI PUSZKA i nagrody finansowe na sumę 200 zł - ufundowane przez KDK

w I kategorii
· „BAJKOWE DZIECIAKI” z Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Kutnie „Bajka” za spektakl
„O KOZACH, CO WILKOM UCIEKŁY Z TALERZA”

w II kategorii
· „ZIELONY PARAWAN” ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie im. Wł. Jagiełły
za spektakl „KOŁOWATY KOPCIUSZEK"

· „MISIAKI Z NASZEJ PAKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki za spektakl „BAŚNIOWY AMBARAS”

w III kategorii
· „G R U P A A R T” ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kutnie za spektakl „PRAWIE KRÓLEWNA ŚNIEŻKA”

w IV kategorii
· „WAŻNI NIEPOWAŻNI” z Zespołu Szkół w Byszewie za spektakl „TWARDE PRAWO”

„TAK CZY NIE” z Gimnazjum Nr1 w Kutnie im. A. Mickiewicza za spektakl „ KSIĄŻĘ FREDEK NA ZIARNKU GROCHU””

NAGRODA SPECJALNA za aktywne uczestnictwo w projekcie TEATR OD PODSZEWKI dla
· Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie im. M. Skłodowskiej- Curie
· Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie im. T. Kościuszki
· Przedszkola Miejskiego nr 15 w Kutnie Bajka

Patronat honorowy nad przeglądem objął Prezydent Miasta Kutno.
Nagrody ufundowane zostały przez:
Kutnowski Dom Kultury
Aquapark Kutno
HOOP Polska
Hurt- PAP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)