Reklama

Reklama

Laureaci "Literackiego Kutna" nagrodzeni

Opublikowano: pt, 27 lis 2015 20:05
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pierwsza edycja konkursu "Literackie Kutno 2015" przeszła już do historii. Dziś o godz. 18:00 w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca odbyła się uroczysta gala rozdania nagród. Spotkanie poprowadził zdolny narybek kutnowskiej literatury w osobach: Macieja Kaźmierczaka i Dawida Stanowskiego. Nagrody główne wręczył natomiast Krzysztof Ryzlak. Po części oficjalnej prelekcję poprowadził dr Mateusz Poradacki z Uniwersytetu Łódzkiego. Zaprezentowano również pokonkursową antologię, w której znalazło się jedenaście najlepszych opowiadań.

Reklama

"Literackie Kutno 2015" to pierwszy tego typu konkurs w historii naszego miasta, w którym udział mogli wziąć wszyscy mieszkańcy województwa łódzkiego. Konkurs spotkał się z dużym odzewem i zaowocował współpracą z wieloma instytucjami kulturalnymi, również spoza Kutna.

Projekt „Wspólnie twórzmy kulturę – wydanie zbioru opowiadań szansą dla młodych autorów” realizowany jest przez grupę nieformalną Młodzi Twórcy działającą przy Towarzystwie Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej. Dofinansowano ze środków Programu Grant na lepszy start, współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)