Reklama

Reklama

Lekcje on-line nie tylko z nauczycielami. Prowadzi je także kutnowska policja

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Kutno

Lekcje on-line nie tylko z nauczycielami. Prowadzi je także kutnowska policja  - Zdjęcie główne

. | foto KPP Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Aktualna sytuacja epidemiczna uniemożliwiła organizowanie spotkań edukacyjnych z młodzieżą w szkole. Rozwiązaniem są zajęcia on-line, które systematycznie prowadzne są przez policjantów z kutnowskiej komendy. Rozmawiają z młodzieżą na bardzo ważne kwestie, a głównym tematem są tak aktualne obecnie cyberagrożenia.

Reklama

Policjanci z kutnowskiej komendy zajmujący się profilaktyką społeczną systematycznie prowadzą z młodzieżą z kutnowskich szkół zajęcia on line w związku z panującą na terenie kraju pandemią COVID-19 i wprowadzonymi ograniczeniami mając jednocześnie świadomość jak ważna jest profilaktyka dotycząca zagrożeń w sieci.

\Najczęściej poruszane kwestie to tematyka dotycząca cyberprzemocy i surfowania po Internecie. Podczas zajęć policjantka tłumaczy jak chronić się przed agresją w sieci, zwraca uwagę na najczęstsze przestępstwa oraz omawia zasady odpowiedzialności karnej sprawców takich czynów. Zajęcia takie spotykają się z dużym zaintersowaniem, coraz więcej szkół zgłasza się do nas z prośbą o przeprowadzenie tego typu spotkań z młodzieżą. Zachęcamy do korzystania z tej formy profilaktyki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy