Reklama

Reklama

Liczne zachorowania na COViD-19 w kutnowskim PUP. Urząd zamknięty do odwołania

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: bnp

Liczne zachorowania na COViD-19 w kutnowskim PUP. Urząd zamknięty do odwołania - Zdjęcie główne

. | foto bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wszyscy z entuzjazmem przyjmują kolejne doniesienia rządu o luzowaniu obostrzeń, jednak wygląda na to, że to jeszcze nie koniec pandemii. Dotyczy to w szczegolności placówek publicznych. Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie właśnie wydał oświadczenie, w którym informuje, że z powodu zachorowań na COViD-19 wśród pracowników PUP, interesanci mogą zgłaszać się jedynie drogą telefoniczną lub przez internet.

Reklama

- W związku z  zagrożeniem pandemicznym, mając na względzie Państwa bezpieczeństwo i chcąc w jak największym stopniu zminimalizować zagrożenie zakażenia koronawirusem informujemy, że wnioski, oświadczenia i inne dokumenty, które zostały złożone do Powiatowego Urzędu Pracy w Kutnie mogą zostać niezałatwione w terminie z przyczyn niezależnych od organu. Sytuacja jest spowodowana dużą absencją pracowników, z powodu licznych stwierdzonych przypadków zachorowania na COVID-19 - informuje Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Petenci od 7 maja 2021 roku aż do odwołania będą mogli skontaktować się z Urzędem Pracy w Kutnie wyłącznie telefonicznie (nr telefonu dostępny na stronie Urzędu), bądz elektrycznie (email:[email protected], adres skrzynki podawczej:(ePuap):/pupkutno/SkrytkaESP)) oraz pocztą tradycyjną (Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie, ul. Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy