Reklama

[LISTA] Wszyscy kandydaci w jednym miejscu. Na nich będziemy głosować

Opublikowano:
Autor:

[LISTA] Wszyscy kandydaci w jednym miejscu. Na nich będziemy głosować - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wybory już niebawem! 21 października wybierzemy włodarzy oraz radnych. Skupiamy się dziś na tych drugich. Oto pełna lista kandydatów do powiatu i miasta.

WYBORY DO RADY POWIATU:

Komitet Wyborczy Komitet Obywatelski.Pl:
Okręg Nr 1:
1. Debich Krzysztof Mariusz
2. Serenda Bartosz Wojciech
3. Ryzlak Krzysztof Cezary
4. Pokojska Beata Elżbieta
5. Lebiedowicz Michał
6. Kurnatowski Marek Tomasz
7. Milczewska Anna Jolanta
8. Barylska Agnieszka Sylwia
9. Pasińska Dorota
10. Kurczewski Zenon Wieńczysław
11. Sikora Jacek
Okręg Nr 2:
1. Spryszyński Jacek Marek
2. Brudnowski Zdzisław Włodzimierz
3. Czupryniak Jacek Michał
4. Waszkiewicz Emilia
5. Pietrzykowska Anna Magdalena
Okręg Nr 3:
1. Drabik Marek
2. Baranowska Anna
3. Majczak Ewa
4. Wasilewski Sławomir Andrzej
5. Werwińska Krystyna
Okręg Nr 4:
1. Ledzion Edyta
2. Bartochowski Waldemar Sławomir
3. Jaźwiński Wojciech Mikołaj
4. Modrzejewska-Rzeźnicka Magdalena
5. Dysierowicz Jacek Michał
Okręg Nr 5:
1. Filipiak Zbigniew
2. Pijanowski Sławomir Andrzej
3. Lasecka Anita Dorota
4. Wawrzyńczak Janina
5. Kubiak Sylwia

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość:
Okręg Nr 1:
1. Kowalik Daniel
2. Pietrusiak Jolanta Stanisława
3. Olesiński Ryszard Adam
4. Grabowski Aleksander Włodzimierz
5. Cegielski Władysław
6. Dałek Irena
7. Piłacik Agnieszka
8. Szary Leszek Mieczysław
9. Brodecka Bożena Maria
10. Brylski Bartosz Norbert
11. Góreczny Zdzisław
Okręg Nr 2:
1. Szarwas Andrzej
2. Walczewski Tomasz Marek
3. Pasturczak Sylwia
4. Łuczak Jarosław Zbigniew
5. Orlikowska Aneta Ewa
Okręg Nr 3:
1. Reterski Sylwester Robert
2. Milczarska Elżbieta
3. Wiankowski Przemysław Artur
4. Zgierska Magdalena
5. Morga Bogdan
Okręg Nr 4:
1. Jędrzejczak Marek
2. Bulski Janusz
3. Białecka-Kardas Joanna Renata
4. Gątarek Rafał
5. Krupińska-Kotulska Magdalena
Okręg Nr 5:
1. Ciąpała Marek Jan
2. Kubasiński Marek
3. Szałkowska Sylwia
4. Towalska Agnieszka
5. Rogowska Elżbieta

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15:
Okręg Nr 1:
1. Trybura Teofil Telesfor
2. Jarocka-Kuraszkiewicz Krystyna Maria
3. Babecki Paweł
4. Nolbrzak Tomasz Piotr
5. Karczewska Barbara Jadwiga
6. Łaziński Stanisław Andrzej
7. Kulawka Malwina
8. Żółtowska Anna
9. Staniszewski Andrzej Marian
10. Motylewska Bronisława Kazimiera
11. Podolski Tomasz Władysław
Okręg Nr 2:
1. Stelmasiak Aneta
2. Miklas Mirosław Kazimierz
3. Grzankowski Piotr Michał
4. Wawrzyniak Anna
5. Golonka Michał Karol
Okręg Nr 3:
1. Żółtowski Tomasz Edmund
2. Żyromska Edyta Agnieszka
3. Łąpieś Jarosław
4. Kaszubska Anna Maria
5. Maruszewski Damian Michał
Okręg Nr 4:
1. Słubik Hubert Tomasz
2. Kwiatulska Martyna Joanna
3. Matusiak Łukasz
4. Mrowicka Agnieszka
5. Adamczyk Kamil
Okręg Nr 5:
1. Szafrańska Iwona Monika
2. Barabasz Dominik
3. Poterała Jadwiga
4. Ciągło Włodzimierz Adam
5. Miniszewski Radosław

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem:
Okręg Nr 1:
1. Wojtasiak Grzegorz
2. Walczak Sebastian Bartosz
3. Kowalczyk Mirosława
4. Kucharski Mirosław Henryk
5. Łebkowski Paweł Krzysztof
6. Wieczorek Małgorzata Marzenna
7. Kawulska-Feliniak Marlena
8. Stępka Katarzyna Joanna
9. Wińkowski Józef
10. Świerczyńska Halina
11. Szymański Krzysztof
Okręg Nr 2:
1. Mikołajczyk Sławomir
2. Zdziarski Krzysztof
3. Radwańska Elżbieta Barbara
Okręg Nr 3:
1. Gasik Jacek Adam
2. Lewandowska Agnieszka
3. Cicherski Sebastian
Okręg Nr 4:
1. Materka Marek Andrzej
2. Przytulska Maria Nina
3. Trzaskowski Andrzej Krzysztof
4. Woldański Grzegorz Piotr
5. Obidowska Marzanna Teresa
Okręg Nr 5:
1. Chlebos Zdzisława
2. Dąbrowicz Jerzy Mieczysław
3. Szadkowski Michał
4. Gajda Agnieszka
5. Kacprzak Beata

Komitet Wyborczy Wyborców Pokolenia Samorządowe
Okręg Nr 1:
1. Gal-Grabowska Mirosława Teresa
2. Wojtczak Zbigniew Franciszek
3. Kacprowicz Mariusz
4. Wolska Anna Maria
5. Orliński Mieczysław
6. Kołodziejczak Stanisław
7. Miszewska Aleksandra Anna
8. Terebińska Dorota
9. Karlikowska Aneta Małgorzata
10. Dębska Katarzyna Oliwia
Okręg Nr 2:
1. Firadza Zbigniew Krzysztof
2. Lejsza Elżbieta
3. Sławiński Artur
4. Chojnacka Agnieszka
5. Dąbrowicz Andrzej Zenon
Okręg Nr 3:
1. Adamusiak Marian Józef
2. Maciejewska Elżbieta Wiesława
3. Szczypińska Jolanta Halina
4. Lelewski Wojciech Piotr
Okręg Nr 4:
1. Kafarski Tadeusz
2. Bryłka Wiesław Krzysztof
3. Rzeźnicka Elżbieta
4. Kowalska Anna Maria
Okręg Nr 5:
1. Górczak Hanna Karolina
2. Wosiecki Bogdan
3. Owsiana Bogusława
4. Kacprzak Waldemar Wojciech

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg Nr 1:
1. Motylewski Dariusz Wacław
2. Szczęsna Beata
3. Pawlak Jerzy Wojciech
4. Ostrowski Krzysztof Jerzy
5. Michalak Romuald Wiesław
6. Nowaczewski Marek Andrzej
7. Trzaskalska Barbara
8. Wojciechowski Kazimierz
9. Spychała Teresa
10. Kamińska Danuta
11. Urbański Leszek
Okręg Nr 2:
1. Rosiak Władysław
2. Kacprzak Elżbieta Ewa
3. Augustyniak Rafał Andrzej
4. Pałasiński Janusz Kazimierz
5. Wojtczak Janina
Okręg Nr 3:
1. Fabijański Robert
2. Jankowski Marek
3. Pawlikowski Tadeusz
4. Żak Mariola
5. Moszczyńska Beata Ewa
Okręg Nr 4:
1. Karniszewski Andrzej
2. Arkuszewska Monika
3. Moszczyński Marcin Rafał
4. Wodzyński Przemysław Marcin
5. Szczepaniak Róża Maria
Okręg Nr 5:
1. Trawczyński Zdzisław
2. Starbała Tomasz Piotr
3. Kusiak Aleksandra Katarzyna
4. Lewańska Teresa Ewa
5. Kominiak Arkadiusz

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Okręg Nr 1:
1. Gierula Artur
2. Ziółkowski Wojciech Mirosław
3. Urbaniak Jacek
4. Prośniewska-Sapińska Beata Zofia
5. Kargier Katarzyna Elżbieta
6. Runiński Jerzy Karol
7. Barański Patryk Rafał
8. Grabowska Dorota
9. Szymańska Elżbieta Jolanta
10. Byczkowska Olga Ewa
11. Zielonka Izabella Katarzyna
Okręg Nr 2:
1. Marciniak Tomasz
2. Kotlińska Ewa Antonina
3. Gawrysiak Miłosz
4. Amiłowski Witold Franciszek
5. Piasecka Sylwia Julia
Okręg Nr 3:
1. Kubiak Grzegorz
2. Fidrysiak Grzegorz
3. Leśniewska Edyta
4. Kadziak Elżbieta Dorota
5. Uzarek Ryszard Stanisław
Okręg Nr 4:
1. Rapsiewicz Tomasz
2. Gładysiak Anna Dorota
3. Michalik Aleksandra
4. Kotulski Jarosław
5. Stasiak Robert
Okręg Nr 5:
1. Ziółkowski Mirosław Krzysztof
2. Gierańczyk Henryka
3. Witczak Renata
4. Czajkowski Michał
5. Trafalski Juliusz

WYBORY DO RADY MIASTA KUTNO:
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Burzyńskiego
Okręg Nr 1:
1. Wdowiak Zbigniew Andrzej
2. Matusiak Krzysztof Stanisław
3. Wyroślak Agnieszka
4. Makuła Agnieszka Karolina
5. Rędzikowski Tomasz
6. Pietrzak Iwona Lidia
7. Zawadzki Przemysław Romuald
Okręg Nr 2:
1. Burzyński Zbigniew Paweł
2. Walczak Łukasz
3. Podemska Joanna Aleksandra
4. Małachowski Robert
5. Szymczak Bożena
6. Molińska-Jujka Agnieszka
7. Książek Edward Kazimierz
Okręg Nr 3:
1. Chojnacki Grzegorz Waldemar
2. Feliniak Robert
3. Włodarczyk Beata
4. Saramonowicz Jacek
5. Majtczak Iwona Ewa
6. Siedlecka Małgorzata
7. Dębski Jan Henryk
Okręg Nr 4:
1. Boczkaja Jacek Adam
2. Sikora Mariusz
3. Blus Danuta
4. Arkita Andrzej
5. Miszczak Karol
6. Gała Joanna Paulina
7. Majchrowicz Wanda
8. Markiewicz Paweł

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
Okręg Nr 1:
1. Tomczak Krystyna
2. Bąk Robert
3. Braszczyński Stanisław
4. Szymański Janusz Wojciech
5. Cywka Izabela
6. Ciąpała Anna
7. Jóźwiak Rafał Aleksander
Okręg Nr 2:
1. Stępniewski Robert Marcin
2. Olesiński Arkadiusz
3. Kaźmierczyk Sylwia Katarzyna
4. Ścibor Piotr Jan
5. Komorowska Katarzyna Hanna
6. Pawlak Maciej
7. Koszalska Aleksandra
Okręg Nr 3:
1. Rzymkowska Ewa
2. Aulich Maria Jolanta
3. Sulkowski Tadeusz
4. Łucki Michał
5. Jędrzejczyk Urszula
6. Andrzejczak Grzegorz Michał
7. Mroczyński Maciej Stefan
Okręg Nr 4:
1. Czechowski Bartosz Paweł
2. Dałek Tomasz Jan
3. Cieślak Anna Maria
4. Kozłowski Andrzej Krzysztof
5. Kołodziejski Janusz Jacek
6. Podgórska Iwona Elżbieta
7. Sobczak Maria Magdalena
8. Konwerski Mariusz

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15
Okręg Nr 1:
1. Motylewski Marcin Andrzej
2. Sadowski Stanisław Roman
3. Znyk Robert Piotr
4. Rosińska Wanda
5. Grudzińska Żaneta
6. Zduńczyk Angelika Małgorzata
7. Gładysiak Agnieszka
Okręg Nr 2:
1. Antczak Roman Mikołaj
2. Borchun Krzysztof
3. Zajączkowski Wilhelm Wiktor
4. Rakowski Jacek Waldemar
5. Bajerska Maria Magdalena
6. Poterała Małgorzata Halina
7. Trembaczyk Dorota Aneta
Okręg Nr 3:
1. Gackowska Weronika
2. Lewiński Dariusz Jacek
3. Kołodziejczak Patryk
4. Kozanecka Ewa Urszula
5. Bańcyr Ryszard Bogusław
6. Zajączkowska Magdalena Maria
Okręg Nr 4:
1. Małyszek Rafał
2. Tomaszewski Maciej Krzysztof
3. Bednarek Jan
4. Żółtowska Joanna
5. Jóźwiak Łukasz Janusz
6. Nolbrzak Monika
7. Glinda Heronina
8. Sobczyk Piotr Artur

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Okręg Nr 1:
1. Pawlak Janusz Bogdan
2. Zawadzki Jan Włodzimierz
3. Woś Anna Renata
4. Szmidt Monika Anna
5. Barańska Lucyna Stanisława
6. Kolasińska Renata Grażyna
7. Szczęsny Damian
Okręg Nr 2:
1. Galus Adrian
2. Stankiewicz Edyta
3. Florczak Piotr
4. Płucienniczak Urszula Ewa
5. Chojnacka Aleksandra Anna
6. Guzek Mariusz
7. Klimecka Małgorzata
Okręg Nr 3:
1. Michałkiewicz Andrzej
2. Stasiak Martyna
3. Sola-Stańczyk Justyna Anna
4. Błażejczyk Mateusz
5. Witczak Anna Bożena
6. Stokwiszewski Michał Bogdan
Okręg Nr 4:
1. Żurada Małgorzata Maria
2. Stokwiszewski Dariusz Andrzej
3. Matusiak Karolina Daria
4. Czajkowski Krzysztof Andrzej
5. Iwaniak Katarzyna Renata
6. Pilch Piotr Paweł
7. Dobrzyńska Aleksandra Katarzyna

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE