Reklama

Lokatorzy kontra administracja - "Marzniemy przez urzędników"

Opublikowano:
Autor:

Lokatorzy kontra administracja - "Marzniemy przez urzędników" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lokatorzy kamienicy przy ul. Wybickiego bezradnie rozkładają ręce i głośno mówią o lekceważeniu ich przez Zarząd Nieruchomości Miejskich. Wszystko przez to, że temperatura w ich mieszkaniach często jest niewiele wyższa od tej na zewnątrz. Jak się okazuje, jest to konsekwencja remontu w ich kamienicy, który potrwa jeszcze co najmniej dwa tygodnie.

Zimne kaloryfery w mieszkaniach przy Wybickiego 20 to konsekwencja trwających właśnie prac związanych z montażem centralnego ogrzewania. Prace mają się zakończyć dopiero 29 października.

- W związku z tym w naszych mieszkaniach trzęsiemy się z zimna, temperatura spada czasami do 12 stopni Celsjusza. A przecież mieszkają tu starsi ludzie i dzieci. W jednym z mieszkań jest pół roczne, w innym 9-miesięczne dziecko – mówi Danuta Staniszewska, mieszkanka kamienicy.

Wątpliwości i cała masa uwag mieszkańców kamienicy przekonały dyrektora ZNM, Mariana Sierpińskiego, do zorganizowania z mieszkańcami spotkania. Wzięli w nim udział także przedstawiciele firmy, która zajmuje się montażem centralnego ogrzewania w kamienicy. W trakcie spotkania omówiono wszystkie szczegóły prac oraz wyjaśniono, dlaczego termin ich zakończenia jest tak odległy. Lokatorów tłumaczenia administratora jednak nie satysfakcjonują i mówią wprost o ogromnym skandalu.

O przebiegu dyskusji między mieszkańcami a pracownikami Zarządu Nieruchomości Miejskich przeczytasz w dzisiejszym wydaniu Gazety Lokalnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE