Reklama

Łowcy.B wystąpią w Krośniewicach

Opublikowano:
Autor:

Łowcy.B wystąpią w Krośniewicach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W środę, 16 października w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbędzie się występ kabaretu Łowcy.B. Artyści na scenę wyjdą o godzinie 19:00. Bilety w cenie 35 zł (30 zł grupy zorganizowane) do nabycia na portalu BiletyNaKabarety.pl lub w hali sportowej.Łowcy.B to kabaret - teatr absurdu który stworzyła grupa studentów (zresztą długoletnich) Uniwersytetu Śląskiego a konkretnie jego filii w Cieszynie.Tam właśnie na południowym cyplu naszego pięknego kraju grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie.

Okazało się to na tyle skuteczne że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA odbywający się w Krakowie.Łowcy.B w niezwykle naturalny inteligentny i przyjazny sposób wciągają w swój spektakl widza. Nie jest tu ważna powierzchowność (co widać po ich jedynych w swoim rodzaju strojach) ale wrażliwość i dystans nie tylko do otaczającego nas świata ale również do nas samych.

To jedyny kabaret który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. W większości są to ich kompozycje, jeśli sięgają do twórczości innych to są to tacy artyści jak Sting, Bjork czy Beastie Boys.Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką. Cała ta mieszanina przyprawiła już wielu ludzi o ból mięśni w okolicy przepony.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE