Reklama

Majówkę czas zacząć!

Opublikowano:
Autor:

Majówkę czas zacząć! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Maj to dość uniwersalny miesiąc. Maturzystom kojarzy się głównie z nieuniknionym spotkaniem oko w oko z egzaminami maturalnymi, dla katolików wiąże się z rozpoczynającymi się nabożeństwami maryjnymi, natomiast hobbystom-entuzjastom kojarzy się głównie z… grillem.Pierwsze trzy dni maja skupiają się głównie wokół uroczystości państwowych. Osobom niezainteresowanym udziałem w owych uroczystościach nie robi wielkiej różnicy, kto pojawi się na mszy, kto zloży kwiaty, a kto przemówi piękną, kwiecistą mową, a kto wyduka z kartki oklepane frazy. Tym szczęśliwcom, którym akurat trafiły się dni wolne, pierwsze trzy dni kojarzą się, jeśli dopisze pogoda, z grillem.

Czy może być coś lepszego niż wypoczywanie na łonie natury, wśród śpiewu ptaków, z dala od ludzi, których zwykle nie chce się widzieć, natomiast blisko z ludźmi, z którymi chce się spędzić wolny czas? Czy jest piękniejszy zapach niż zapach skwierczącej, idealnie doprawionej karkówki na grillu?

Dlatego też wielu tak chętnie udaje się na grilla, między innymi Krzysiek, który raczej nie będzie brał udziału w uroczystościach państwowych.

- Nie brałem i nie mam zamiaru brać udziału w takich imprezach. Jeśli dopisze pogoda, to już mam plany na ten weekend wraz ze znajomymi.

Łukasz również nie jest entuzjastą przemówień i składania kwiatów.

- Oni mają swoją imprezę na smutno, my pobawimy się na wesoło – mówi ze śmiechem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE