Reklama

"Maluchowo" bierze udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla Przedszkoli

Opublikowano:
Autor:

"Maluchowo" bierze udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla Przedszkoli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia "Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Maluchowo” w Kutnie z dumą prezentują swoje dzieło: Magiczną Eko-Choinkę „Maluchowa”, która bierze udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla Przedszkoli 2015 pt. "Zrób to sam !", organizowanym przez Buliba.pl. Honorowym patronem Konkursu jest Minister Środowiska RP.W tegorocznej edycji zadaniem konkursowym było przygotowanie przez dzieci pracy plastycznej wykonanej z surowców wtórnych i materiałów plastycznych, w myśl założeń ekologii, ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu rodziców udało się zgromadzić wszystkie niezbędne materiały i dzieci wykonały w całości swoje świąteczne „drzewko” z czystych odpadów i zbędnych, niepotrzebnych rzeczy. Wielka wyobraźnia dzieci, w wyjątkowy sposób sprawiła , że niepotrzebne przedmioty dostały „nowe życie”: ozdoby choinkowe z plastikowych butelek, papieru, nakrętek, kubków, opakowań, zawisły na choince sklejonej z pomalowanych na zielono pudełek po jajkach.

Przygotowywanie eko-choinki dało dzieciom ogromną radość, a jednocześnie przyczyniło się do propagowania idei ekologicznego stylu życia i ochrony środowiska.

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Maluchowo”prezentują swoją niezwykłą choinkę z nadzieją, że zostanie doceniona nie tylko ich praca włożona w jej przygotowanie, ale i ich pomysłowość i fantazja.

Głosowanie na prace konkursowe rozpoczyna się w czwartek 26 listopada od godz. 12.00 i trwa do poniedziałku 30 listopada do godz. 23.00. Galeria prac zgłoszonych do Wielkiego Konkursu Ekologicznego dla Przedszkoli 2015 pt. „Zrób to sam!” jest dostępna na stronie www.buliba.pl

Mamy nadzieję, że pomogą Państwo wygrać Przedszkolakom „Maluchowa”. Bardzo prosimy o Państwa głosy !"

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE