Reklama

Reklama

Mamy na to czas tylko do końca września. Mobilne punkty spisowe: gdzie spotkamy je w Kutnie?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: wroclaw.stat.gov.pl

Mamy na to czas tylko do końca września. Mobilne punkty spisowe: gdzie spotkamy je w Kutnie? - Zdjęcie główne

Gminne Biuro Spisowe organizuje w Kutnie mobilne punkty spisowe | foto wroclaw.stat.gov.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gminne Biuro Spisowe w Kutnie zachęca wszystkie osoby, które jeszcze nie spisały się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, do skorzystania z pomocy rachmistrzów spisowych w mobilnych punktach spisowych.

Reklama

W dniu jutrzejszym, 28 lipca w godzinach 10.00 - 13.00 spisać się będą mogli mieszkańcy okolic ul. Bohaterów Walk nad Bzurą. Mobilny punkt spisowy będzie rozstawiony pomiędzy blokami nr 6, 8 i 10. 

W czwartek 29 lipca, również w godzinach 10.00-13.00, taki punkt spisowy będzie rozstawiony pomiędzy blokami przy ul. Krośniewickiej 50 i 50a.  

Gminne Biuro Spisowe także w sierpniu będzie organizowało mobilne punkty spisowe. Jeden z nich uruchomiony zostanie przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kutnie przy ul. Wojska Polskiego 5 - przy okazji odbywających się tam imprez kulturalnych:  

1 sierpnia w godz. 15.00 - 18.00, 7 sierpnia w godz. 13.00 - 19.00 i 21 sierpnia w godz. 15.00 - 19.00.

W dniu 3 sierpnia (wtorek) do Kutna przyjadą 2 spisobusy.  W godz. 9.00-11.30 będzie możliwość spisania się przy pomocy rachmistrzów spisowych na Targowicy przy ul. Narutowicza i na parkingu przed kościołem Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika na Łąkoszynie,  a od godz. 12.00 do 14.00 na parkingu przed Kościołem Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych na Dybowie oraz przed Kościołem Parafii Św. Jan Chrzciciela.

- Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z mobilnych punktów spisowych i dopełnienia  obowiązku spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Spis trwa do 30 września 2021 r., jednak prosimy o jak najszybsze wzięcie w nim udziału poprzez samopis. Osoby nie spisane mogą spodziewać się wizyty lub telefonu od rachmistrza spisowego, któremu nie mamy prawa odmówić udzielenia odpowiedzi na pytania - zaznacza Monika Sikora z Gminnego Biura Spisowego w Kutnie.

Ponadto pomoc w spisaniu się zapewniają pracownicy Gminnego Biura Spisowego – codziennie – w Urzędzie Miasta Kutno od godz. 7.30 do godz. 15.30 w pokojach nr 208, 209 i 226.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy