Reklama

Marzysz o pracy w policji? Odwiedź kutnowską komendę!

Opublikowano:
Autor:

Marzysz o pracy w policji? Odwiedź kutnowską komendę! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Od sierpnia ruszają doborowe czwartki, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

- Znowu wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy pierwszy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie.

We wszystkich komendach miejskich i powiatowych Policji w godzinach popołudniowych będzie odbywał się specjalny "DOBOROWY DYŻUR". Podczas tego dnia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji.

- Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Będzie można także złożyć dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu – dodaje KPP Kutno.

Zainteresowana spotkaniami osoba może się zgłosić w każdy pierwszy czwartek miesiąca do dowolnej jednostki policji w województwie łódzkim.

W TYM MIEJSCU znajdują się kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji.

Ważne – Na terenie KPP Kutno dyżury będą odbywać się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. 14-16. Należy pamiętać, by zabrać ze sobą rękawiczki i maseczkę ochronną.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE