Reklama

Reklama

Masz powikłania po COViD-19? Kutnowski szpital uruchamia program rehabilitacji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Masz powikłania po COViD-19? Kutnowski szpital uruchamia program rehabilitacji  - Zdjęcie główne

Kutnowski szpital uruchamia program rehabilitacji pocovidowej. | foto archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Szpital Samorządowy uruchomił program rehabilitacji pocovidowej. Już od początku czerwca zainteresowane osoby, które pokonały chorobę, mogą skorzystać z profesjonalnej rehabilitacji w celu pełnego powrotu do zdrowia. Jak wyglądają szczegóły?

Reklama

- Dla sporej grupy ozdrowieńców pokonanie COVID-19 jest ważnym, ale pierwszym krokiem na drodze do powrotu do pełnej sprawności i aktywności. Specjaliści szacują, że przynajmniej jedna trzecia pacjentów ma powikłania po chorobie wywołanej COVID-19. Najczęściej są to: problemy z oddychaniem, zmniejszona ogólna sprawność organizmu i tolerancja wysiłku fizycznego, bóle mięśniowo-stawowe, zaburzenia lękowe i depresyjne. Dołączyliśmy do Programu Rehabilitacji po COVID-19 i zapraszamy do skorzystania z w tym zakresie z usług naszego Szpitala  W odzyskaniu pełni sił pomaga profesjonalna rehabilitacja, na którą zapraszamy do naszego Szpitala – informuje Artur Gur, Prezes Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

Pacjenci mogą skorzystać z dwóch form pomocy, zarówno w ramach finansowania z NFZ jak i komercyjnie:

            PROGRAM FIZJOTERAPII AMBULATORYNEJ I DOMOWEJ DLA OSÓB PO PRZEBYCIU COVID-19 refundowany przez NFZ

            ZAJĘCIA REHABILITACYJNE DLA OSÓB PO PRZEBYCIU COVID-19, które będą prowadzone w kameralnych grupach w trybie stacjonarnym, odpłatnie

Zajęcia rehabilitacji prowadzi Pani Ewa Rutkowska - magister fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem pracy w zakresie rehabilitacji, ortopedii, neurologii, pulmonologii i pracy z dziećmi.

Wszystkie informacje o formach prowadzonej rehabilitacji i warunkach kwalifikacji można znaleźć na stronie internetowej Szpitala TUTAJ

Osoby zainteresowane mogą się również skontaktować z Poradnią Rehabilitacji Kutnowskiego Szpitala Samorządowego pod numerem tel. +48 24 388 04 85.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE