Reklama

Reklama

Matura tuż tuż. Tak uczniowie "Kasprowicza" bawili się na studniówce! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa sezon studniówkowy w powiecie kutnowskim. W minionym tygodniu na balu maturalnym świętowali uczniowie II LO im. Jana Kasprowicza. Ta impreza z pewnością na długo zapadnie w ich pamięci!

Reklama

Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem oraz życzeniami i podziękowaniami dla tegorocznych maturzystów, a także grona pedagogicznego. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę taneczną. Nie zabrakło też oczywiście tortu i wspólnych, pamiątkowych zdjęć. 

Zakończenie roku szkolnego w klasach maturalnych zaplanowano w tym roku na 28 kwietnia. Egzaminy maturalne w części pisemnej w terminie głównym odbędą się w dniach 4 – 23 maja, natomiast egzaminy maturalne w części ustnej w terminie głównym w dniach 10 - 23 maja.

Z okazji zbliżającej się matury, życzenia podopiecznym "Kasprowicza" składają władze powiatu kutnowskiego. 

-  Szanowni Maturzyści, pragnę życzyć Wam jak najlepszych wyników na maturze, i żeby to, co trudne przychodziło wam z łatwością, a to, co niewykonalne było jedynie drobną przeszkodą na drodze do sukcesów i motywacją do osobistego rozwoju – życzy wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska - Studniówka to niezwykle ważny moment w życiu każdego młodego człowieka. Życzę szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich marzeń i pragnień. Niech maturalne wyniki będą początkiem nowych, pomyślnych perspektyw, niech dadzą Wam możliwość spełnienia edukacyjnych i zawodowych ambicji – mówi Daniel Kowalik - Starosta Kutnowski -  Maturzyści tradycyjnie rozpoczęli bal od zatańczenia poloneza, a następnie oddali się zabawie. Bal studniówkowy to niezapomniane wydarzenie, pełne wzruszeń. Życzę jak najlepszych wyników na maturze, połamania piór! – mówi Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

A jak bawili się uczniowie innych szkół średnich z powiatu kutnowskiego? Możecie sprawdzić to poniżej:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy