Reklama

Reklama

Mężczyzna chciał umówić się z 10-latką? Łowcy pedofilów znów w naszych okolicach [ZDJĘCIA/WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pod koniec roku w naszym regionie ponownie działali łowcy pedofilów. Tym razem chcieli ująć 35-latka, który od kilku miesięcy miał korespondować z wirtualnym dzieckiem, czyli wabikiem. Próbowano dokonać ujęcia obywatelskiego, ale 35-latkowi udało się zbiec. Po kilku dniach sam zgłosił się policjantom.

Reklama

To kolejne podobne zdarzenie w naszych okolicach. Do poprzedniego doszło wiosną ub. roku w Krośniewicach.

Tym razem aktywiści organizacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili opisują, że mężczyzna będąc przekonanym, że rozmawia z 10-letnią dziewczynką nachalnie namawiał ją do spotkania na żywo w miejscu jej zamieszkania.

- Twierdził, że zakochał się w dziecku i chce z nim żyć tak, jak żyją dorośli. Opisywał ich ewentualne zbliżenia, przesyłał zdjęcia swojego przyrodzenia. W dniu pojawienia się w Łowiczu ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili znajdował się w okolicach Dworca PKP Łowicz Główny, niestety z racji znajomości topografii udało mu się skutecznie schować i docelowo zbiec z terenu remontowanego dworca udając się w stronę stacji Łowicz Przedmieście – relacjonuje ECPU Polska.

W poszukiwaniach brali udział policjanci z Łowicza oraz Straż Ochrony Kolei. Nie udało się złapać 35-latka.

- Niemniej jednak ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili doprowadzili swoje czynności do końca składając zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa podpierając je zgromadzonym materiałem dowodowym. Tym samym Kamil nie uniknie odpowiedzialności karnej za swoje czyny – dodają aktywiści.

Wczoraj pojawiła się informacja o tym, że podejrzany został tymczasowo aresztowany. Mężczyzna sam zgłosił do łowickich policjantów.

- Po przeprowadzeniu czynności z podejrzanym w prokuraturze, 4 stycznia decyzją sądu 35-letni mieszkaniec Łowicza został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. W sprawie prowadzone jest śledztwo - poinformowała rzecznik policji Urszula Szymczak cytowana przez ECPU Polska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy