Reklama

Reklama

Mężczyzna leżał nieprzytomny przy drodze. Policjant po służbie uratował mu życie

Opublikowano: śr, 2 cze 2021 11:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Interwencja policjanta po służbie prawdopodobnie uratowała życie mężczyźnie, który leżał nieprzytomny przy drodze w miejscowości Janów (gmina Bedlno). Nikt z przejeżdżających nie zainteresował się jego losem.

Reklama

28 maja około godz 12.00, będący w czasie wolnym od służby policjant z Komisariatu Policji w Żychlinie sierż. sztab. Robert Lewandowski, jadąc samochodem, zauważył leżącego przy drodze mężczyznę.

Policjant natychmiast zatrzymał się i udzielił pierwszej pomocy. Mężczyzna był nieprzytomny i miał zakrwawioną twarz. Widząc że pokrzywdzony oddycha, ułożył poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej i wezwał karetkę pogotowia. Funkcjonariusz do chwili przybycia załogi karetki pogotowia, monitorował cały czas czynności życiowe mężczyzny - 

- Funkcjonariusz, który zareagował i pomógł poszkodowanemu, będąc w czasie wolnym od służby, pokazał, że policjantem jest się nie tylko na służbie. To postawa godna szacunku, zasługująca na uznanie. Wdzięczność swoją wyraziła również mama poszkodowanego mężczyzny, która skierowała list z podzięwkowaniami złożony na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie - opowiada podkom. Edyta Machnik z kutnowskiej policji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy