Reklama

Miasto Kutno przyjazne biznesowi

Opublikowano:
Autor:

Miasto Kutno przyjazne biznesowi  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miasto Kutno zostało wysoko ocenione przez fDi Magazine, dwumiesięcznik należący do grupy Financial Times. W rankingu Polish Cities of the Future 2015/16 w kategorii Małych miast przyjaznych biznesowi Kutno znalazło się na czwartym miejscu wśród wszystkich badanych miast w Polsce.Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 23 lutego 2015 r. w Warszawie. Nagrodę z rąk Arkadiusza Bąka wiceministra gospodarki, Courtney Fingar - redaktor naczelnej fDi Magazine oraz Sławomira Majmana – prezesa Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych osobiście odebrał prezydent Zbigniew Burzyński.

Do oceny miast przyjaznych biznesowi eksperci z fDi Magazine wykorzystali wiele wskaźników. Najważniejsze z nich to odsetek populacji z wyższym wykształceniem, sprzedaż detaliczna towarów i usług, saldo codziennych dojazdów (dojazdy do danego miasta - dojazdy z danego miasta do innych lokalizacji), liczba spółek produkcyjnych stosujących nowoczesne technologie, liczba miejsc pracy utworzonych przez inwestorów zagranicznych, liczba projektów rozwojowych istniejących firm.

Ranking „Polish Cities of the Future 2015/16” to ranking fDi Magazine, który po raz pierwszy został przygotowany wyłącznie z myślą o polskich miastach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE