Reklama

Miasto w ogniu! VII Festiwal Ognia Fireproof

Opublikowano:
Autor:

Miasto w ogniu! VII Festiwal Ognia Fireproof - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Już w drugi weekend lipca centrum Kutna stanie w płomieniach. Chcemy jednak ostudzić zapędy wszystkich, którzy już myślą o wzywaniu straży pożarnej – nie będzie takiej potrzeby. Ogień zapłonie w Kutnie, dzięki dwudniowemu Festiwalowi Ognia Fireproof, który w tym roku odbywa się u nas już po raz siódmy.

Głównym wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi będzie Ogólnopolski Konkurs Fireshow. Damy ognia!

Festiwal otworzy parada kuglarzy, która rozpocznie się na Placu Piłsudskiego.

Jak zawsze zadbamy o naszych najmłodszych proponując im udział w warsztatach i animacjach, podczas których zgłębią oni tajniki sztuczek kuglarskich i spróbują wyjątkowej sztuki tańca na chuście. Atrakcją festiwalu będzie też występ dziecięcej Grupy Cyrkowej Figielek.

Zapraszamy również  na najbezpieczniejsze i najprzyjemniejsze na świecie wybuchy czyli wybuchy śmiechu.  Zapewni Wam je wrocławski Teatr Na Walizkach,  podczas  spektaklu ulicznego „Beczka śmiechu”.

Kuglarskim i ogniowym pokazom towarzyszyć będą aż trzy koncerty plenerowe. W tym roku zapraszamy Was na koncert Jelonka czyli jednego z najlepszych skrzypków na polskiej scenie rockowej Michała Jelonka, koncert dance-punkowej grupy Marne Szanse oraz na występ               indie-rockowego zespołu Black Radio.

Wszyscy którzy pojawią się na wydarzeniach festiwalowych mogą też pomóc tym najbardziej potrzebującym.  Walcząca z nowotworami krwi Fundacja DKMF zachęca do zostanie dawcą szpiku - możecie to zrobić w punkcie DKMF, który znajdziecie na Placu Piłsudskiego.

Impreza, organizowana przez Kutnowski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Kutnowska Kuźnia Kultury odbywa się dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Kutno.

Jak wiemy z żywiołami nie ma żartów. Dlatego trzymajcie kciuki żeby żywioł wody w postaci niespodziewanego deszczu nie pokrzyżował nam naszych ogniowych planów!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE